Де поставити брекети у Хмельницькому

Де поставити брекети у Хмельницькому
 • Багато хто думає, що виправлення прикусу та вирівнювання зубів за допомогою брекет-систем можливе лише у дітей та підлітків. Це помилка.
 • Сучасне ортодонтичне лікування – це професійна робота над рівною та красивою посмішкою. Незалежно від віку. З урахуванням способу життя пацієнта, ефективно та непомітно для оточуючих.
 • Редакція сайту vsim.ua підготувала для Вас огляд стоматологій, де ви отримаєте консультацію лікаря-ортодонта та зможете дізнатися вартість брекетів у Хмельницькому.

FeloniuK clinic

Адреса: вул. Зарічанська, 11-Е
Запис: 073 337 74 77, 098 337 74 77
Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 10:00-17:00
Facebook Instagram
Компанія на Google Maps

Брекети — це модно.

Завдяки сучасним технологіям, якими користується FeloniuK clinic, брекет-системи не тільки зроблять Вашу посмішку здоровою та гарною, але й додадуть особливості Вашому образу.

Сьогодні вони є різних видів: з металу, кераміки, сапфіру та комбіновані, менш помітні та яскраві кольорові.

Клініка гарантує якісні системи, ретельний огляд під час всього лікування та чудовий настрій.

Перед встановленням брекет-системи обов‘язково роблять комплексне лікування, що забезпечить вам надійність та бажаний результат.

До комплексного лікування входить:

 • терапевтичний догляд (лікування карієсів)
 • пародонтологічний догляд (професійна гігієна ротової порожнини)
 • хірургічний етап (видалення зубів мудрості, якщо є прямі покази)
 • ортодонтичний догляд (встановлення брекет-системи)
 • домашній догляд

Feloniuk clinic - стоматологія, що дарує приємні емоції

Стоматологічний клініка "INNOVA"

Адреса: Старокостянтинівське шосе, 5/4ж
Запис: 098 771 02 02
Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 10:00-15:00
Facebook Instagram
Компанія на Google Maps

Центр інноваційної стоматології INNOVA пропонує широкий спектр професійних послуг, які дозволять вам позбутись будь-яких проблем з зубами, яснами або неправильним прикусом.

Засновник стоматологічного центру INNOVA - лікар ортодонт з багаторічним стажем Інна Анатоліївна Русняк. 18 років створює красиві та щасливі посмішки, вирівнює зуби пластинками, брекетами, елайнерами. Працюючи у різних приватних клініках та на посаді завідуючої лікувальним відділенням, набула великий досвід.

Ви отримаєте впевненість у абсолютній чистоті та стерильності інструментів, оскільки у клініці:

 • стерилізаційна закритого типу, де виключений фактор людської помилки, все комп'ютеризовано;
 • інструменти миються не вручну, а в спеціалізованій миючій машині MELAtherm;
 • пакування інструментів пакувальною машиною MELAseal;
 • автоклавування Vacuklav 43+ (швидка високоефективна стерилізація паром);
 • сканування штрих-коду інструментів для кожного пацієнта з прив'язкою до особистої стоматологічної карти, що унеможливлює ризик захворювання на інфекції, які можуть передаватись при стоматологічних послугах.

Cтоматологічний центр «Дент Хелп»

Адреса: вул. Зарічанська, 57/1
Запис: 067 352 65 00
Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-21:00
СБ: 09:00-15:00
Instagram
Компанія на Google Maps

ПП ”Cтоматологічний центр “Дент Хелп” безперервно працює на ринку стоматологічних послуг з лютого 1998 року. Перевагою центру є надання всього необхідного спектру стоматологічних послуг.

Завдяки ортодонтичному лікуванню можливо покращити здоров’я ротової порожнини та зовнішності, набути чарівної посмішки. Сучасна ортодонтія має в своєму розпорядженні великий спектр конструкцій для виправлення прикусу: брекети, ретейнери, пластини, капи тощо. Одні з найпоширеніших незнімних ортодонтичних конструкцій - брекети. За останні роки вони стали більш комфортними та непомітними. Існує широкий спектр яскравих кольорів для дітей та майже прозорі для дорослих. До найбільш уживаних знімних конструкцій відносяться пластини для верхньої та нижньої щелеп. Вони практично непомітні, їх можна знімати під час прийому їжі або чистки зубів.

У встановленні діагнозу лікар-ортодонт в «Дент Хелп» опирається на 3D-комп’ютерну діагностику, ортопантомограму, цефалометрію, рентген кисті для оцінки загального росту у дітей, рентгендіагностику суглобу.

Для зручності пацієнтів та спеціалістів прийом відбувається в окремих, спеціально обладнаних профільних кабінетах.  Окремо облаштований кабінет рентгенологічного дослідження.

Стоматологічний кабінет "Добрий лікар"

Адреса: вул. Зарічанська, 9
Запис: 068 003 09 09
Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-20:00
Facebook Instagram
Компанія на Google Maps

Найпоширеніші причини для лікування брекетами це:

 • неправильний прикус;
 • будь-які аномалії в зубному ряду – повороти, нахили, зміна висоти, скручене положення зубів, проміжки між ними;
 • при увігнутому зубному профілі;
 • при помітній асиметрії обличчя;
 • при відокремлено розташованих зубах;

Все вищевказане є причиною для початку лікування брекетами. Якщо Ви спостерігаєте у себе одну з вищевказаних причин, Вам неохідно відвідати клініку "Добрий лікар" та отримати консультацію ортодонта. У кабінеті приймає Гаврилюк Лілія Анатоліївна, сертифікований лікар-ортодонт із стажем більше 12 років.

Вартість установки брекет-системи у кабінеті "Добрий лікар":

 • Фіксація металевої лігатурної брекет системи 1 щелепа - 8000 грн
 • Фіксація керамічної лігатурної брекет системи 1 щелепа 8000 грн
 • Фіксація сапфірової лігатурної брекет системи 1 щелепа - 10000 грн
 • Фіксація металевої самолігуючої брекет системи 1 щелепа - 12000грн
 • Фіксація керамічної самолігуючої брекет системи 1 щелепа - 14000 грн

Стоматологічний салон Аді-Дент

Адреса: Старокостянтинівське шосе, 1/1
Запис: 067 275 79 35
Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-18:00
Прийом ортодонта: вівторок, п’ятниця
Компанія на Google Maps

Аді дент пропонує весь комплекс стоматологічних послуг з використанням новітнього обладнання та матеріалів від провідних виробників.

У салоні Аді-Дент встановлюють різні види знімних і не знімних апаратів, також елайнери (прозорі капи). Можливі різні види брекет-системи: лігатурні, самолігуючі, керамічні. В кабінеті працюють висококваліфіковані лікарі з 20-річним досвідом роботи.

Звернувшись в стоматологічний салон "Аді-Дент", Ви можете бути впевнені в доброзичливому підході нашого персоналу, уважному ставленні лікарів до кожного пацієнта, індивідуально підібраною програмою Вашого лікування та ефективного результату.

Стоматологія "Happy Dent"

Адреса: вул. Кам’янецька, 101
Запис: 067 376 29 49
Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-20:00
СБ: 09:00-13:00
Компанія на Google Maps

Одним з необхідних напрямків у сучасній стоматології, вважається ортодонтія, що дозволяє виправити вроджені і набуті щелепно–лицьові дефекти, усунути проблеми розвитку зубів. Одними з популярних ортодонтичних конструкцій вважаються брекети, що дозволяють позбутися від неправильного прикусу, зробити зуби рівними, а посмішку красивою і привабливою.

Сьогодні брекети, ціна яких варіюється в залежності від різних факторів (типу систем, матеріалу для їх виготовлення, інших), є найбільш ефективним засобом позбавлення від аномального прикусу, дозволяють вирівняти зуби, що сприяє усуненню естетичної проблеми, підвищує якість життя. Встановити брекети в Хмельницькому дітям і дорослим, можна в стоматології «Happy Dent», де вони підбираються кваліфікованими лікарем-ортодонтом, після ретельного обстеження порожнини рота, вивчення рентгенологічних знімків, складання плану лікування, з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта (будова щелепи, ступінь кривизни зубів, інших).

Сучасна ортодонтична стоматологія пропонує брекети на зуби різних видів, які відрізняються між собою способом установки, матеріалом виготовлення. Вони можуть бути:

 • зовнішніми або вестибулярними (встановлюються з зовнішньої сторони зубів);
 • внутрішніми або лінгвальними (встановлюються з внутрішньої сторони зубів).

Під час консультації можна дізнатися, скільки стоять брекети. Їх установка під ключ в клініці «Happy Dent» здійснюється тільки досвідченими ортодонтами, що дозволяє позбавитися від виникнення ускладнень під час лікування. Вартість установки залежить від обсягу, ступеня складності робіт, але у них вона прийнятна.

 

#партнерський проєкт


Читайте актуальну інформацію та залишайте свої відгуки про Стоматології Хмельницький на сайті top20.ua

top20.ua - ваші відгуки про послуги у Хмельницькому

20:18 Трирічний Лео, який живе на Хмельниччині, виконав пісню Kalush Orchestra (ВІДЕО) 18:59 Хмельниччина опинилась в трійці областей-лідерів за привабливістю ведення бізнесу 18:05 Хмельницькі волонтери не мають чим заправляти авто 17:46 У хмельницьких річках дохне риба та цвіте вода. Що із цим робитиме влада photo_camera Від читача 12:30 Пацієнт, якому вперше на Поділлі виконали трансплантацію серця - у доброму стані виписаний додому (відео) 17:03 Чи будуть у Хмельницькому відзначати День захисту дітей 16:42 Як москалі бачать українців: хмельничани зняли ще одне гумористичне відео play_circle_filled 16:17 Голодний та брудний: 13-річний хлопчик пройшов пішки 25 кілометрів до родичів на Хмельниччину 15:38 Скільки коштують овочі та фрукти в Хмельницькому: ціни на ринку та в супермаркеті (ІНФОГРАФІКА) 15:11 Оформити ID-картку та закордонний паспорт відтепер можна одночасно 14:31 18-річний хлопець вбив односельця за телефон. Йому дали 7 років 13:46 В опечатаній церкві на Хмельниччині відновили службу упц мп 13:12 На Шепетівщині двоє пенсіонерів загинули під час пожежі 12:29 Мешканця Полонного судитимуть за домашнє насильство 11:41 Де у Хмельницькому не буде води 24 травня 11:27 Держпродспоживслужба розпочала перевірки АЗС через завищення цін 10:34 На Хмельниччині “Москвич” зіштовхнувся з мотоциклом. 20-річний юнак в лікарні 10:10 Марина Бех-Романчук виборола ІІ місце на змаганнях у Великобританії 09:26 У Зеленського просять заборонити моспатріархат, а церковне майно віддати ПЦУ 08:44 У центрі Хмельницького влаштували перформанс “живих скульптур”
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up