Здай аналізи, і спи спокійно. Де у Хмельницькому пройти якісну медичну діагностику?

  • 2252

Лікарі кажуть: "Немає людей абсолютно здорових. Є недообстежені". У цьому жарті, як відомо, лише частка жарту. Решта - правда.  Де у Хмельницькому пройти якісну медичну діагностику, отримати реальні результати аналізів? Дивіться у нашому огляді.

...

Медичний центр «Ультрадіагностика»


Адреса: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 76 (будівля колишнього пологового будинку)
Тел.: +38 (0382) 65-40-65, +38 (067) 120-01-65
Сайт: мрт-кт.укр
Ми у соц.мережах:  

Графік роботи:
ПН - ПТ: з 8:00 до 22:00
CБ: з 8:00 до 18:00
НД: за попереднім записом
Ліцензія МОЗ України АE №571709

Це потужний МРТ і КТ багатопрофільний медичний центр у місті Хмельницькому і Хмельницький області, що застосовує передові методи діагностики європейської і світової медицини та проводить практично весь спектр можливих досліджень.
Політика медичного центру спрямована на доступні ціни і якісне обслуговування всіх клієнтів. У нашому центрі застосовуються два ключових методу обстеження:
► Магнітно-резонансна томографія (МРТ) всі види МРТ досліджень
► Комп'ютерна томографія (КТ) всі види КТ досліджень


Клініка «ПрофіМед»


Адреса:
м. Хмельницький, вул. Володимирська, 66
Тел.: +38 (0382) 700-999, (097) 130-4999, (093) 130-4999
Сайт: profimed.com.ua
Ми у соц. мережах:  
Графік роботи: ПН - ПТ: 08:00 - 20:00, СБ: 09:00 - 15:00

ПрофіМед - нова, сучасна, багатопрофільна клініка в центрі  Хмельницького, з потужним діагностичним підрозділом та сучасними підходами до лікування у більш ніж 20 напрямках.
Клініка «ПрофіМед» оснащена ексклюзивним обладнанням світових лідерів, що дозволяє максимально точно діагностувати. І, важливо, що проходження всіх видів діагностичних маніпуляцій в одному місці, в режимі «одного дня»!

Основні види інструментальної діагностики в клініці «ПрофіМед»:
- УЗ-діагностика всіх органів та систем
- Електрокардіографія (ЕКГ)
- Доплерографія судин
- Гастроскопія
- Колоноскопія
- Ендоскопія ЛОР-органів

Основні види лабораторної діагностики в клініці «ПрофіМед» Розгорнутий аналіз крові; Дослідження сечі; Коагулограма; Біохімічні дослідження крові і сечі проводять на новітніх автоматичних біохімічних аналізатори прямого доступу; Гормони, онкомаркери, маркери аутоімунних захворювань; Широкий спектр гормонів щитовидної залози, репродуктивної сфери, маркерів остеопорозу; Стандартний спектр імунологічних досліджень (імунний статус, інтерфероновий статус, алергологія); Стандартний спектр інфекційних маркерів (IgM, A, G), бактеріологічних (посіви) і мікроскопічні дослідження.
Всі результати обстежень зберігаються у особистому електронному кабінеті та доступні Вам 24/7.

Профімед – професійно, сучасно, зручно!


Подільський науково-медичний центр


Адреса:
м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 16А
Тел.: +38 (0382) 70-05-00, (097) 075-11-76
Ми у соц. мережах: 
Графік роботи: ПН - ПТ: 08:00 - 18:00, СБ: 09.00 - 14:00
Ліцензія МОЗ АГ №603397 від 03.11.2011 р.

Подільський науково-медичний центр (ПНМЦ) - один з лідерів надання послуг у сфері медицини населенню.
Центр має власну клініко-діагностична лабораторію, оснащену сучасним лабораторним обладнанням, реагентами та тест-системами. Всі лікувальні процедури та діагностика здійснюється на новітньому обладнанні, що гарантує точність та високу якість. 
Наші послуги:
- Дерматовенерологія
- Ендокринологія
- Гастроентерологія
- Гінекологія
- Нефрологія
- Неврологія
- Дерматокосметологія

 


Медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький»

Адреса: м. Хмельницький, вул. Подільська, 93/1, 2-поверх
Тел.: +38 (0382) 70-20-30, +38 (097) 470-20-30 
Email: oxfordmed.khm@gmail.com
Сайт: khmelnitsky.oxford-med.com.ua
Ми у соц.мережах:  

Графік роботи:
ПН - ПТ: з 8:00 до 20:00
CБ: з 8:00 до 17:00
НД: з 8:00 до 15:00

Медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький» - лікувальний заклад у Хмельницькому, в якому використовують виключно сучасні та безпечні методи лікування. В нашому центрі працюють фахівці, які надають найкращі медичні послуги у Хмельницькому. Для пацієнтів ми створюємо умови максимального комфорту та пропонуємо для лікування - медичні послуги найвищої якості.
Відділення діагностики:
- Ультразвукова діагностика. УЗ діагностика в “ОКСФОРД МЕДІКАЛ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ” проводитья висококваліфікованими фахівцями на сучасному УЗ апараті.
- Аналізи. Забір аналізів з 8:00 кожного дня без вихідних. По телефону скажуть як готуватися до здачі. Про готовність результату аналізів повідомлять по телефону. Результат аналізів можна отримати на елекрону адресу або переглянути в додатку на телефоні.
- Дитяче УЗД. В нашому медичному центрі Ви зможите пройти УЗ діагностику в комфортних та безпечних для Вашої дитини умовах, без черг та зайвих витрат часу. Після обстеження надається заключення УЗ діагностики з повною розшифровкою стану та параметрів тих органів, які були діагностовані. Ми надамо Вам подальшу консультацію та скеруємо до потрібних Вам лікарів.
Відділення: Проктології. Урології. Гінекології. Дерматології. Хірургії. Флебології. Неврології. Отоларингології. Гастроентерології. Ендокринології. Косметології. Терапії. Трихолог.
Дитячі відділення: Педіатрія. Неврологія. Отоларингологія.


Медичний центр «Одвісмед»

Адреса: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 64 (район автостанції №2)
Діагностичне відділення. МРТ, Львівське шосе, 1/1 (територія Хмельницької ЦРЛ)
Тел.: +38 (067) 009-25-80, (067) 381-20-10 діагностичне відділення
Сайт: odvismed.com
Ми у соц. мережах: 
Графік роботи: ПН - ПТ: 08:30 - 19:00, СБ: 09.00 - 14:00

Медичний центр «Одвісмед» - це комплексний медичний центр, що відповідає найсучаснішим стандартам якості надання медичних послуг. Ми зробили все, щоб Ваше перебування в клініці було комфортним, а лікування – максимально ефективним.
У нашому центрі ми надаємо діагностичні та медико-консультативні послуги найвищого рівня. Ми оснастили центр магнітно-резонансним томографом, апаратом ультразвукового дослідження та ендоскопом.
- Магнітно-резонансна томографія. Професійне дослідження головного мозку, хребта, суглобів тощо.
- Діагностична ендоскопія (ЕГДС) – повне обстеження стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки
- Колоноскопія - обстеження прямої і товстої кишки за допомогою мініатюрної камери.

Доступні ціни, соціальні програми для пенсіонерів, інвалідів І та ІІ групи та УБД.


Медичний центр «Мед арт»

Адреса: м. Хмельницький, вул. Подільська, 171
Тел.: +38 (067) 382-03-88
Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00 - 20:00, СБ: 10.00 - 15:00

Медичний центр "Мед Арт" здійснює надання медичних послуг з діагностики та лікування захворювань репродуктивної сфери, неврологічних, урологічних, дерматологічних хвороб, консультацій психолога.
- Проведення обстеження з використанням доплерометрії судин головного мозку, проведення електроміографії та реоенцефалографії.
- Кольпоскопічне обстеження шийки матки, лікування патологій шийки матки за допомогою кріодеструкції (рідкого азоту), відеокольпоскопія.
- Повне ультразвукове обстеження систем та органів черевної порожнини, органів малого тазу, молочної залози, щитовидної залози, суглобів та судин.
- Надання повної діагностичної та лікувальної допомоги сімейним лікарем всім членам родини, у тому числі педіатричної допомоги. Обстеження та забір аналізів проводиться безпосередньо під час прийому педіатром, при необхідності обстеження розширюється проведенням ультразвукового дослідження.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:14 В’їхав в огородження. Патрульні шукають свідків ДТП на дорозі Н-03 17:07 Хмельницький в Instagram: кращі фото за останній тиждень photo_camera 16:02 З водосховища на Хмельниччині вилучили півкілометра сіток photo_camera 15:12 Які заходи запланували у Хмельницькому наступного тижня (ПРОГРАМА) Від читача 20:26 Серцево-судинні захворювання, COVID-19 та вакцинація - пояснює кардіохірург Андрій КЛАНЦА 14:00 Останні дані по COVID на Хмельниччині: скільки хворих в стаціонарах 13:03 На Хмельниччині “прикрили” чотири гральні зали. Шукають організаторів photo_camera 12:33 На Хмельниччині поліцейський допоміг врятувати півторарічну дитину 11:19 У центрі Хмельницького пошкодили різдвяні інсталяції photo_camera 10:46 Під домашній арешт взяли жителів Хмельниччини, які продавали порно через Telegram 09:02 Діти з опіками і побоями. За катування доньки і сина батькові дали 4 роки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up