Футбольна Хмельниччина: нічия та дві поразки

• На вихідні хмельницькі команди провели три матчі на всеукраїнському рівні.
  • Не програв лише волочиський “Агробізнес”.
  • “Поділля” та “Хмельницький” поступилися на виїзді.

Поділля

Хмельницьке “Поділля” продовжує програвати. У 2019 році команда виграла в “Калуша” і зіграла внічию проти “Буковини”. Усі інші … матчів - поразки. Остання така була зафіксована у виїзній грі проти “Чайки” з Київщини. Хмельничани пропустили по голу в кожному з таймів і поступилися 2:0.

Чайка - Поділля - 2:0

Голи: Вечурко (42), Тименко (54)

Хмельничани продовжують йти передостанніми в групі “А” другої ліги і випереджають аутсайдера “Буковину” на 3 очки. Свій наступний матч “Поділля” проведе вдома 11 травня проти житомирського “Полісся”.

Хмельницький

Програла свій виїзний матч й інша команда з обласного центру - СК “Хмельницький”. В рамках чемпіонату України серед аматорів вона грала в Чорткові проти місцевого “Кристалу”. Довгий час тримався нічийний рахунок. Господарі навіть не реалізували пенальті. Та все ж за 3 хвилини до завершення основного часу чортківці забили і перемогли 1:0.

Кристал - Хмельницький - 1:0

Гол: Курдас (87)

“Хмельницький” посідає останнє місце в групі 1. Свій наступний матч команда проведе вдома 12 травня проти “Малинська”

Агробізнес

Єдина команда, яка не програла - волочиський “Агробізнес”. Вдома вона приймала “Миколаїв”. Пропустивши на початку другого тайму, господарі зуміли відігратися і перервати серію поразок.

Агробізнес - Миколаїв - 1:1

Голи: Курило (87) - Кушніренко (46)

“Агробізнес” посідає передостаннє місце в першій лізі. Наступний свій матч команда проведе 11 травня на виїзді у Винниках проти місцевого “Руху”.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.