Хмельничани завоювали медалі на світовій першості з кульової стрільби

Фото з сайту Хмельницької міської ради
  • Один з хмельницьких спортсменів виборов весь комплект медалей.

• Україна посіла перше загальнокомандне місце.

У французькому місті Шатору пройшов чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з кульової стрільби по рухомій мішені.  Змагання тривали з 1 по 10 серпня.

Україну представляли десять спортсменів. Серед них було й четверо хмельничан.

• Відео дня
    /li>

Дівчата є багаторазовими чемпіонками та рекордсменками Європи, але на чемпіонатах світу виступали вперше.

Дебют для наших земляків став успішним. Ігор Кізима виборов 2 золоті, срібну та бронзову медалі, а Денис Баблюк – срібну нагороду чемпіонату світу. Крістіна Гілевич посіла четверте і шосте місця, Маргарита Тарканій – четверте і п’яте.

Збірна України завоювала 15 медалей і впевнено виборола перше загальнокомандне місце. На другому місці – Швеція (12 медалей), на третьому – Казахстан (2 медалі).

Підготував спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький.

Останнім часом хмельницькі спортсмени постійно тішать своїми перемогами. Так, хмельницька веслувальниця Анастасія Дежицька здобула золото в перший день змагань на чемпіонаті Європи у Данії. Хмельничанин Давід Гулій став бронзовим призером чемпіонат світу з тхеквондо у Болгарії. А велосипедисти вибороли нагороди на змаганнях в Румунії та Польщі.