Хмельничанка стала найкращою на чемпіонаті України з легкої атлетики

Хмельничанка стала найкращою на чемпіонаті України з легкої атлетики
ХSPORT.ua
  • Марина Бех-Романчук завоювала чергову перемогу.

Нещодавно у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді. Участь у ньому взяли переможці і призери престижних міжнародних змагань. Серед них була і спортсменка з Хмельницького Марина Бех-Романчук.

"Незважаючи на велику кількість учасників та титулованих спортсменів увага глядачів була прикута до сектору стрибків у довжину, адже там стартувала хмельничанка Марина Бех-Романчук. Легкоатлетка декілька днів тому приїхала з Польщі з перемогою і одразу підкорила всеукраїнську арену", - йдеться у повідомленні Хмельницької міської ради.

У підсумку хмельничанка здобула перемогу в стрибках у довжину з результатом 6,81 метра.

Читайте також: Хмельницька легкоатлетка з рекордом взяла "золото" на змаганнях у Швеції
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Светлана
    Молодчина!
  • Sasha Emelchuk
    Молодець !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up