Хмельничанка виборола дві бронзи на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Фото з сайту Хмельницької ОВА
  • Чемпіонат Європи з важкої атлетики триває у Вірменії.
  • Хмельничанка Ангеліна Ломачинська виборола дві бронзові медалі.

З 15 по 23 квітня у столиці Вірменії, Єревані, триває чемпіонат Європи з важкої атлетики. Україну представляють 14 спортсменів. Серед них двоє з Хмельниччини: Ангеліна Ломачинська та Надія Шпилька.

15 квітня Ангеліна Ломачинська здобула перші медалі – дві бронзи. Виступаючи у ваговій категорії до 49 кілограмів, вона показала третій результат у ривку 81 кілограм. А у поштовху  стала п’ятою після того, як у третій спробі взяла 95 кілограмів.

Атлетка за сумою двох видів з особистим рекордом здобула бронзову медаль – 176 кілограмів. Про все це повідомляють в Хмельницькій ОВА.

Цьогоріч у  ривку та за сумою Ангеліна Ломачинська поступилась румунській важкоатлетці Міхаелі Камбей. Другою стала італійка Джулія Імперіо.

Загалом на турнірі розіграють по 10 комплектів нагород у змаганнях чоловіків та жінок.