Хмельничанки стали призерками міжнародного турніру в Австрії

Хмельничанки стали призерками міжнародного турніру в Австрії
Тут і далі фото з сайту Хмельницької ОВА
  • Марина Бех-Романчук та Марія Горєлова виступали на змагання в місті Інсбрук.

Хмельничанки Марина Бех-Романчук та Марія Горєлова взяли участь у міжнародному турнірі стрибунів з жердиною і в довжину “18th Golden Roof Challenge”. Змагання відбулися 11 червня в австрійському місті Інсбрук на одній з головних вулиць Maria-Theresien-Straße, повідомляють на сайті Хмельницької ОВА. Цей турнір проводиться з 2005 року. Він - перший в світі міської серії легкої атлетики «Golden Fly».

Загалом у турнірі приймали участь 4 українки. В категорії стрибки у довжину серед жінок змагалися Марина Бех- Романчук та Агата де Соуза (Демократична республіка Сан-Томе і Принсіпі). Іноземка захопила лідерство (6,72 м) і покращила результат до 6,76 м. Марина Бех-Романчук в 5-й спробі змогла перевершити де Соуза (6,86 м). “Бронзу” здобула Марія Горєлова (6,38 м). Обидві спортсменки показали свої найкращі результати в сезоні.

Для Марини Бех-Романчук це вже третя перемога на турнірі в Інсбруку: вона вигравала його у 2018 (6,56м ) та 2019 (6,74м) роках, а у 2020 фінішувала другою (6,82м).

Відео дня

Для 19-річної Марії Горєлової ці змагання були дебютними. Результат 6,86 м – шостий найкращий у цьому сезоні в світі стрибок у довжину серед жінок взагалі.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up