Хмельничани зазнали третьої поразки в чемпіонаті України. Фото ФК "Покуття".
  • Хмельничани втретє поступилися в чемпіонаті України з футболу серед аматорів.
  • Після шести турів наша команда йде на передостанньому місці в групі 1.
  • Наступний матч «Хмельницький» зіграє проти команди Михайла Кополовця.

ФК «Хмельницький» сьомий тур дебютного для себе чемпіонату України з футболу проводив в Коломиї. Наша команда протистояла місцевому «Покуттю». Команда господарів до звітного туру не перемагала і посідала останнє місце.

Покуття – ФК Хмельницький - 3:2

Відео дня

Голи: Москалик (12), Ковальчук А. (25) – Мельник (А45+2), Савера (71), Панасенков (90+3)

Вже у першому таймі коломийчани забезпечили собі комфортну перевагу – 3:0. Розгромним рахунок став після автоголу хмельничанина Сергія Мельника. У другому таймі «Покуття» грало на втримання рахунку й мало не втратило перемогу. За «Хмельницький» забили Олег Савера і Артем Панасенков. Останній відзначився на третій компенсованій хвилині. Часу на порятунок від поразки у наших не вистачило – 3:2.

Після шести матчів «Хмельницький» посідає передостаннє місце серед дев’яти команд групи 1. Наступний матч хмельничани зіграють 14 жовтня вдома проти команди одного із найзірковіших футболістів чемпіонату. В Хмельницький приїде ФК «Минай» Михайла Кополовця. У звітному турі закарпатці перемогли «Малинськ» і вийшли на третє місце. Слідкуйте за новинами спорту і не тільки на vsim.ua.

Відзначимо, що Михайло Кополовець став героєм останньої програми "Футбольний на голову". Пропонуємо переглянути її та підняти собі настрій.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.