«Ми грали проти суперника і арбітрів»: закарпатці перервали переможну серію «Поділля»

«Ми грали проти суперника і арбітрів»: закарпатці перервали переможну серію «Поділля»
Фото прес-служби ФК "Поділля"
  • Хмельницька команда U-19 зіграла проти «Мункача» з Мукачевого.
  • У ворота подолян поставили два пенальті. Тренер нашої команди скаржиться на неоднозначне суддівство.

Три матчі поспіль «Поділля U-19» не програвало в першій лізі. Шанси продовжити успішну серію хмельничани могли в гру проти прямого конкурента в боротьбі за вихід до наступного етапу. «Поділля» грало в Мукачевому проти місцевого «Мункача». У першому колі хмельничани вдома розгромили суперника – 3:0. Близькими до перемоги вони були і вчора, 26 квітня.

 - «Поділля» вигравало 1:0, потім 2:1. Забивали Богославський і Миколайчук. Але два пенальті в наші ворота перевернули все з ніг на голову. Останнє призначили десь на 80-ій хвилині. Потім ще забили з гри і ми програли, - прокоментував результат гри головний тренер «Поділля » Олександр Ірклієнко.

Номінальні захисники «Поділля» Андрій Богославський і Віталій Миколайчук відзначалися після стандартів. Обоє забивали ударами головою. Господарі перші два голи провели з пенальті. На думку рефері з Чернівців, правила порушували Андрій Ліповуз і Михайло Орошкевич.

 - По грі навіть немає сенсу говорити в ситуації, коли головний арбітр зустрічі буквально обклав «Поділля» штрафними ударами. Якщо давати такі пенальті, то ми мали також пробивати три чи чотири пенальті. На жаль, сьогодні на полі нам довелось протистояти чотирнадцятьом гравцям суперника, якщо врахувати ще й арбітрів, - цитує прес-служба клубу слова тренера «Поділля U-19» Віталія Костишина.

Після цього матчу «Поділля» посідає п’яте місце з восьми команд. До наступного етапу проходять кращі три  колективи. Хмельничани зіграють ще чотири матчі. Перший з них проти лідера групи ФК «Львів». Поєдинок пройде в Хмельницькому. Він запланований на 3 травня. Слідкуйте за новинами спорту і життям Хмельницького на vsim.ua.

ДЮФШ ФК «Мункач» U-19 – «Поділля» U-19 3:2
Голи:
 Хміль (з пенальті), Занько (з пенальті), Підлепенець – Богославський, Миколайчук

«Поділля»: Шевченко, Джурко, Богославський, Степаненко, Орошкевич, Ліповуз, Худік, Бабак, Чуловський, Морговський, Наконечний. На заміну виходив: Миколайчук

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Штормове попередження оголосили на Хмельниччині: погода на 12 травня 19:09 «Дійшов до Берліна»: на Хмельниччині помер 104-літній ветеран Іван Чайка 18:38 Конфлікт у Хмельницькому ТЦК: ветеран заявив про побиття сина з інвалідністю 18:12 На щиті повертаються воїни з Хмельниччини — Олег Болюх, Сергій Постернак та Віктор Ткач Від читача 09:58 Піклування про ментальне здоров’я – важлива складова професійної стійкості 17:30 У Хмельницькому затримали водія після погоні: втретє попався п’яним 16:51 Хантавірус виявили у двох жителів Хмельницького: що відомо 16:13 У Хмельницькому районі 2 тижні розшукують Ольгу Бобик (ПРИКМЕТИ) 15:48 Під час нересту рибалив сітками: жителя Хмельниччини судитимуть за браконьєрство 15:05 Грози і сильний вітер: на Хмельниччині оголосили штормове попередження 14:09 У Славуті пʼяний водій легковика збив скутер з пенсіонерами 13:30 Реабілітація після травм і операцій: методи відновлення у центрах Хмельницького 13:03 На Хмельниччині правоохоронці «замітали сліди» аварії, в якій загинув неповнолітній — ДБР 12:02 На Хмельниччині водій під наркотиками пропонував хабар патрульним 11:11 У Хмельницькому проведуть екскурсію в криївку 10:22 На Хмельниччині 78-річний водій збив 18-річного хлопця, рухаючись заднім ходом 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Депутат із Хмельниччини не задекларував кафе та офіси на 13,7 млн грн — ДБР 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up