- Провідні спортсмени та тренери області отримали премії за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху.
Провідні спортсмени, тренери та фахівці у галузі фізичної культури та спорту області отримали премії за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху. Їх урочисто вручила заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації премією нагороджено:
кращий спортсмен з олімпійських видів спорту
- Бех-Романчук Марина Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики
- Боруца Марія Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу з боксу
- Чумак Дмитро Віталійович – заслужений майстер спорту України з важкої атлетики
- Комащук Аліна Іванівна – заслужений майстер спорту України з фехтування
- Пундик Дмитро Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування
- Тітаренко Дмитро Олегович – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту-маунтенбайк
- Мельничук Вікторія Андріївна – кандидат у майстри спорту України з велосипедного спорту – шосе
- Гаврилюк В’ячеслав Олегович – майстер спорту України з боксу
- Сівак Вадим Олегович – майстер спорту України з регбі
кращий спортсмен з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
- Солтик Сергій Олександрович – член збірної команди області з веслування на човнах “Дракон”
- Щавінська Тетяна Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
- Головатюк Роман Юрійович – заслужений майстер спорту України з кікбоксингу ВАКО
- Шлопко Тетяна Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
- Ткачук Катерина Валентинівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
- Мельник Тетяна Григорівна – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу
кращий спортсмен юніор (юніорка) з олімпійських видів спорту
- Баблюк Денис Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби
- Гілевич Крістіна Олександрівна – майстер спорту України з кульової стрільби
- Ломачинська Ангеліна Василівна – майстер спорту України з важкої атлетики
- Заболотний Ярослав Станіславович – майстер спорту України з важкої атлетики
- Гика Андрій Вікторович – майстер спорту України з боротьби вільної
- Ковальчук Анна Сергіївна – кандидат у майстри спорту України з тхеквондо ВТФ
- Шеховцова Олександра Денисівна – кандидат у майстри спорту України з боротьби вільної
- Пархомюк Вікторія Володимирівна – майстер спорту України з велосипедного спорту – маунтенбайк
- Лісінська Анастасія Русланівна – майстер спорту України з боксу
кращий спортсмен юніор (юніорка) з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
- Антонюк Анастасія Вікторівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
- Яржемський Вадим Олександрович – майстер спорту України з пауерліфтингу
- Гончар Аміна Максимівна – член збірної команди області з панкратіону (грепплінг)
кращий спортсмен з інвалідністю
- Трушев Віталій Євгенійович – заслужений майстер спорту України з футболу
- Купріянов Юрій Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
- Дімітрішина Кароліна Іванівна – член збірної команди області з волейболу
- Владичинська Анастасія Василівна – член збірної команди області з волейболу
кращий спортсмен ветеранського спорту
- Бохонський Володимир Федорович – ветеран спорту з легкої атлетики
- Виноградов Сергій Валентинович – ветеран спорту з плавання
- Фурман Ольга Василівна – ветеран спорту з волейболу
- Ткачук Олександр Володимирович – ветеран спорту з легкої атлетики
- Дубчак Микола Миколайович – ветеран спорту з легкої атлетики
кращий тренер з олімпійських видів спорту
- Крушинський Вадим Вікторович – заслужений тренер України з легкої атлетики
- Чумаков Андрій Анатолійович – заслужений тренер України з боксу
- Мацьоха Михайло Маркович – заслужений тренер України з важкої атлетики
- Штурбабін Олег Валерійович – заслужений тренер України з фехтування
- Поляков Олег Степанович – заслужений тренер СССР з важкої атлетики
- Білик Анатолій Васильович – заслужений тренер України з велосипедного спорту
- Бардецький Петро Михайлович – тренер-викладач з кульової стрільби
- Мігунов Олександр Володимирович – тренер – викладач з регбі
- Чумаков Анатолій Миколайович – заслужений тренер України з боксу
- Тарадай Микола Петрович – тренер – викладач з боротьби вільної
- Чайка Сергій Володимирович – тренер – викладач з тхеквондо ВТФ
кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської програми
- Лабатюк Анатолій Анатолійович – заслужений тренер України з кікбоксингу
- Воронецький Вадим Борисович – заслужений тренер України з пауерліфтингу
- Цісар Віктор Вікторович – тренер – викладач з пауерліфтингу
- Павлюк Дмитро Георгійович – тренер – викладач з панкратіону
кращий тренер з видів спорту інвалідів
- Коробчук Василь Павлович – заслужений тренер України з футболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
- Погорецька Ольга Феофанівна – тренер-викладач з волейболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.