Найкращі спортсмени Хмельниччини отримали премії від голови ОДА

Найкращі спортсмени Хмельниччини отримали премії від голови ОДА
  • Провідні спортсмени та тренери області отримали премії за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху.

Провідні спортсмени, тренери та фахівці у галузі фізичної культури та спорту області отримали премії за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху. Їх урочисто вручила заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації премією нагороджено:

кращий спортсмен з олімпійських видів спорту

  • Бех-Романчук Марина Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики
  • Боруца Марія Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу з боксу
  • Чумак Дмитро Віталійович – заслужений майстер спорту України з важкої атлетики
  • Комащук Аліна Іванівна – заслужений майстер спорту України з фехтування
  • Пундик Дмитро Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування
  • Тітаренко Дмитро Олегович – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту-маунтенбайк
  • Мельничук Вікторія Андріївна – кандидат у майстри спорту України з велосипедного спорту – шосе
  • Гаврилюк В’ячеслав Олегович – майстер спорту України з боксу
  • Сівак Вадим Олегович – майстер спорту України з регбі

кращий спортсмен з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

  • Солтик Сергій Олександрович – член збірної команди області з веслування на човнах “Дракон”
  • Щавінська Тетяна Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
  • Головатюк Роман Юрійович – заслужений майстер спорту України з кікбоксингу ВАКО
  • Шлопко Тетяна Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
  • Ткачук  Катерина Валентинівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
  • Мельник Тетяна Григорівна – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу

кращий спортсмен юніор (юніорка) з олімпійських видів спорту

  • Баблюк Денис Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби
  • Гілевич Крістіна Олександрівна – майстер спорту України з кульової стрільби
  • Ломачинська Ангеліна Василівна – майстер спорту України з важкої атлетики
  • Заболотний Ярослав Станіславович – майстер спорту України з важкої атлетики
  • Гика Андрій Вікторович – майстер спорту України з боротьби вільної
  • Ковальчук Анна Сергіївна – кандидат у майстри спорту України з тхеквондо ВТФ
  • Шеховцова Олександра Денисівна – кандидат у майстри спорту України з боротьби вільної
  • Пархомюк Вікторія Володимирівна – майстер спорту України з велосипедного спорту – маунтенбайк
  • Лісінська Анастасія Русланівна – майстер спорту України з боксу

кращий спортсмен юніор (юніорка) з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

  • Антонюк Анастасія Вікторівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
  • Яржемський Вадим Олександрович – майстер спорту України з пауерліфтингу
  • Гончар Аміна Максимівна – член збірної команди області з панкратіону (грепплінг)

кращий спортсмен з інвалідністю

  • Трушев Віталій Євгенійович – заслужений майстер спорту України з футболу
  • Купріянов Юрій Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу
  • Дімітрішина Кароліна Іванівна – член збірної команди області з волейболу
  • Владичинська Анастасія Василівна – член збірної команди області з волейболу

кращий спортсмен ветеранського спорту

  • Бохонський Володимир Федорович – ветеран спорту з легкої атлетики
  • Виноградов Сергій Валентинович – ветеран спорту з плавання
  • Фурман Ольга Василівна – ветеран спорту з волейболу
  • Ткачук  Олександр Володимирович – ветеран спорту з легкої атлетики
  • Дубчак Микола Миколайович – ветеран спорту з легкої атлетики

кращий тренер з олімпійських видів спорту

  • Крушинський Вадим Вікторович – заслужений тренер України з легкої атлетики
  • Чумаков Андрій Анатолійович – заслужений тренер України з боксу
  • Мацьоха Михайло Маркович – заслужений тренер України з важкої атлетики
  • Штурбабін Олег Валерійович – заслужений тренер України з фехтування
  • Поляков Олег Степанович – заслужений тренер СССР з важкої атлетики
  • Білик Анатолій Васильович – заслужений тренер України з велосипедного спорту
  • Бардецький Петро Михайлович – тренер-викладач з кульової стрільби
  • Мігунов Олександр Володимирович – тренер – викладач з регбі
  • Чумаков Анатолій Миколайович – заслужений тренер України з боксу
  • Тарадай Микола Петрович – тренер – викладач з боротьби вільної
  • Чайка Сергій Володимирович – тренер – викладач з тхеквондо ВТФ

кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

  • Лабатюк Анатолій Анатолійович – заслужений тренер України з кікбоксингу
  • Воронецький Вадим Борисович – заслужений тренер України з пауерліфтингу
  • Цісар Віктор Вікторович – тренер – викладач з пауерліфтингу
  • Павлюк Дмитро Георгійович – тренер – викладач з панкратіону

кращий тренер з видів спорту інвалідів

  • Коробчук Василь Павлович – заслужений тренер України з футболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
  • Погорецька Ольга Феофанівна – тренер-викладач з волейболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
16:04 У Хмельницькому відкривають ще один дитячий садок: деталі 15:37 Смертельна ДТП у Хмельницькому: на пішохідному переході збили жінку 15:14 Оголосили про підозру хмельницькому забудовнику, який не виконав рішення суду photo_camera 14:37 Без батька залишився 4-річний син: у Хмельницькому попрощалися із Романом Вовком photo_camera Від читача 10:26 Відкрити садочок №40 Сонечко, долучайтесь до збору підсиів петиції 14:02 На Хмельниччині чиновник міграційної служби продавав росіянам українські паспорти 13:19 У Хмельницькому відновив роботу пункт видачі одягу 13:15 Фітнес та танцювальні центри Хмельницького: що пропонують та які ціни 12:58 Кривак відповість: коли хмельничани можуть поспілкуватися зі заступником мера 11:15 Де в Хмельницькому 7 жовтня не буде води (АДРЕСИ) 10:23 Демонтований в Кам’янці радянський танк встановили в Києві 09:45 Планові відключення світла на Хмельниччині: дізнавайтеся адреси 09:05 На Хмельниччині шахрай-гастролер «кинув» пенсіонерку на 11 тисяч доларів 21:53 Після поранення: як проходять реабілітацію військові на Хмельниччині (ВІДЕО) 21:19 Кам’янеччина 7 жовтня прощатиметься з трьома Героями 20:37 На Хмельниччині панує «Омікрон»: де найбільше хворих та для кого цей штам найнебезпечніший 20:02 На що вистачить мінімальної зарплатні в Хмельницькому: ми порахували 19:26 Хмельничанка потрапила в десятку найпопулярніших інстаграм-блогерів України 18:35 По Хмельниччині вдарили з Білорусі 17:35 Від 7 жовтня у громадському транспорті не можна вмикати музику
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up