“Найважча медаль у кар'єрі”: Михайло Романчук завоював “бронзу” світової першості з плавання (ФОТО)

Фото - Національний олімпійський комітет України
  • Михайло Романчук вперше став призером світової першості на дистанції 800 метрів вільним стилем.

• Водночас він встановив рекорд України.

У столиці Угорщини Будапешті триває чемпіонат світу з водних видів спорту. Місто Хмельницький гідно представляє призер Олімпійських Ігор Токіо-2020, Заслужений майстер спорту України з плавання Михайло Романчук.

Плавець вдало розпочав свої виступи на світовій першості. Про це повідомляють на сайті Хмельницької міської ради.

На дистанції 800 метрів вільним стилем Михайло здобув бронзову нагороду.

Під час запливу спортсмен встановив новий рекорд України7.40,05.

Для 25-річного плавця ця медаль стала третьою info в кар'єрі на подібних змаганнях і першою – саме на дистанції 800 метрів. Адже до цього Романчук двічі вигравав "срібло" на 1500 метрах у 2017 і 2019 роках.

До слова, Михайло ще буде змагатися на дистанції 1500 метрів вільним стилем у басейні, а також на дистанціях 5 та 10 кілометрів на відкритій воді.

Довідка. Ще напередодні змагань в Угорщині плавець був вимушений виїхати з України через повномасштабну війну. Михайло Романчук опинився в німецькому Магдебурзі, де він тренувався під керівництвом німецького спеціаліста Бернда Беркхана. Саме в групі Беркхана готується до змагань олімпійський чемпіон на дистанції 10 км у відкритій воді Флоріан Веллброк.

Особистий наставник українського плавця Петро Нагорний, не зміг приєднатись до підопічного в Німеччині, адже перебуває в лавах Збройних сил України.

Про особливості тренувань в Німеччині та найважчу медаль в кар'єрі Михайла Романчука можна дізнатись за посиланням.

Перемогу в чемпіонаті здобув спортсмен із США Боббі Фінке, срібна нагорода – у представника Німеччини Флоріана Веллброка.