Нетішинець здобув три золоті медалі на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візках (ВІДЕО)

Світлини зі сторінки Національного паралімпійського комітету
  • Нагороди спортсмен отримав в індивідуальній програмі та у парі з киянкою Оленою Данкевич.

Три золоті медалі на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візках виборов нетішинець Іван Сівак.

Про це сповістили в Національному паралімпійському комітеті.

Дві золоті медалі спортсмен отримав в індивідуальній категорії «Класична формула» та «Фрістайл».

Ще одне «золото» -  у категорії комбо «Латиноамериканська програма» в парі з киянкою Оленою Данкевич.

Зазначимо, що Чемпіонат Європи зі спортивних танців на візках з 28 по 30 жовтня тривав у Празі. Змагалися спортсмени з 15 країн.

Національну збірну команду України зі спортивних танців на візках в Чехії представили 9 танцюристів. Серед них і нетішинець Іван Сівак.

За підсумками змагань українські танцюристи на візках вибороли першість у Європі. Спортсмени здобули 12 високих нагород, серед яких -  8 золотих та 4 бронзові.

Нагадаємо, Іван Сівак почав займатись спортивними танцями на візках при регіональному центрі «Інваспорт» з березня 2006-го, а з 2008-го він став членом збірної України.

За цей час від здобув близько пів сотні призових нагород чемпіонатів України, Європи та світу.

У вересні 2022-го нетішинець виборов три золота на Кубку світу танців на візках - в індивідуальній програмі та у парі з Оленою Данкевич.

У 2021-му - на Кубку світу зі спортивних танців на візках нетішинець також здобув три «золоті» медалі. В італійській Генуї він став першим у вільному стилі серед чоловіків, в одиночному заліку та у парі з киянкою Оленою Данкевич, з якою представив власну латиноамериканську програму.