Нове штучне футбольне поле у Хмельницькому: хто, де і за скільки збудує

Нове штучне футбольне поле у Хмельницькому: хто, де і за скільки збудує
  • Велике поле для футболу зі штучним покриттям є лише біля пивзаводу.
  • Ще одне планують збудувати на території прикордонної академії.
  • Скільки витратять і хто візьметься за будівництво?

Міні-футбольних майданчиків зі штучним покриттям у Хмельницькому чимало. А от із аналогічними полями великого розміру справи гірші. Таке є лише у розпорядженні ДЮСШ №1, що поряд із пивзаводом. Його облаштували ще в 2009-ому. Ще одне поле має з’явитися з паузою в 10 років - у 2019-ому.

Футбольне поле зі штучним покриттям мають облаштувати на території прикордонної академії. З’явиться воно на місці старого. Воно має трав’яний покрив. Реконструкція обійдеться в 5,6 мільйона гривень. Про це йдеться у системі Prozorro. За інформацією міського голови Хмельницького Олександра Симчишина, 1,5 мільйона витрат на будівництво буде покрито за рахунок міського бюджету.

Розмір поля має бути 91 м. на 46 м. Згідно із тендерної документації, воно має бути огороджене парканом з металевої сітки. Усі роботи над облаштування футбольного поля з штучним покриттям мають бути завершені до 31 грудня 2019 року.

Взятися за роботу захотіли дві фірми - ТОВ “Аріанда-Полісся” і ПП “Спорт-Прогрес”. Меншу на 53 тисячі гривень ціну запропонували останні (5 623 199 грн). Саме їх оголосили переможцем аукціону. Замовник має перевірити усю документацію виконавця й після цього заключити договір.

ПП “Спорт-Прогрес” було зареєстровано у Хмельницькому в серпні 2016 року. Керівником підприємства є Володимир Сампір з села Онишківці Шепетівського району. “Спорт-Прогрес” уже не вперше буде займатися будівництвом спортмайданчиків у місті. До прикладу, підприємство облаштувало два міні-футбольні майданчики біля пивзаводу за 3,7 мільйона гривень.

Штучне поле в прикордонній академії не буде загальнодоступним для хмельничан. В першу чергу його використовуватимуть в навчальних цілях військові. Коли воно буде не зайнятим, тут можуть проводитися різноманітні міські чи обласні змагання. Про це vsim.ua повідомили в НАДПСУ. Про можливість оренди майданчика в приватних цілях поки не говорять. Дане питання вирішуватиметься пізніше. Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 30 червня 21:01 Хмельниччину й далі накриватиме спека: погода на 30 червня 20:24 Відключення світла у Хмельницькому 30 червня: у списку понад 180 вулиць (АДРЕСИ) 19:41 «На щиті» — воїни з Хмельниччини: Олександр Бегдай, Володимир Холод та Сергій Якимов Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 19:16 У Хмельницькому створять безбар'єрний маршрут від проспекту Миру до Соборної 18:42 У Хмельницькому 5 липня змінять маршрути громадського транспорту: перелік 18:15 Прихильницю УПЦ Кохановську відлучили від церковного життя 17:39 У Райковецькій колонії зареєстрували шлюб 17:02 На кордоні затримали жителя Хмельниччини, який вів чоловіка через гори 16:21 Синоптики попередили про грозу на Хмельниччині 29 червня 16:10 Експрес-відновлення серед тижня: де відпочити неподалік від Хмельницького та не випадати з роботи (новини компаній) 15:45 У підземці біля «Либідь Плази» встановлять ліфт для людей з інвалідністю 15:02 На Хмельниччині потонули двоє чоловіків: один із них — у Південному Бузі 14:39 Понад 53 млн грн збитків: на Хмельниччині викрили масштабну земельну аферу 14:04 У Хмельницькому та області аварійні відключення світла через спеку 13:26 На Хмельниччині викрили схему розтрати коштів на житло для дітей: четверо підозрюваних 12:55 Навіки 24 роки: у Хмельницькому попрощалися із Артемом Круком photo_camera 12:30 На Хмельниччині спека посилиться до +40°: фіксують температурні рекорди 12:12 На Хмельниччині заборонили відвідування лісів на період аномальної спеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up