“Поділля” перемогло “Карпати” (ВІДЕО)

“Поділля” перемогло “Карпати” (ВІДЕО)
Роман Гнатів (тренер "Карпати" Галич) обіцяв зробити все, щоб не пустити "Поділля" у першу лігу.
  • Хмельничани на виїзді обіграли команду з Галича.
  • Матч був принциповий і важливий з турнірної точки зору.
  • Дивіться відео голів.

“Поділля” вийшло на поточне перше місце у групі “А” другої футбольної ліги України. Зробила це команда завдяки вольовій перемозі над “Карпатами” з Галича. Матч відбувся на Івано-Франківщині сьогодні, 29 травня.

Те, що матч буде принциповим, стало зрозуміло ще 15 листопада 2020 року. Тоді “Поділля” вдома обіграло “Карпати” із рахунком 2:0. Після матчу тренер команди з Галича Роман Гнатів пообіцяв “теплий прийом” хмельничанам. Все через несправедливе, на його думку, вилучення. В першому таймі Сич побачив перед собою червону картку за висловлювання в сторону легіонера “Поділля” Альваро Нгамби. Як сказав у післяматчевому інтерв’ю Роман Гнатів, це було слово “чмирь”.

Додавало важливості матчу й турнірне становище команд. Для “Карпат” перемога в цьому матчі була останнім шансом зачепитися за вихід у першу лігу. “”Поділля” теж було націлене на перемогу, аби не віддати прохідного місця, яке вони посідали перед матчем - другого.

Рахунок в грі було відкрито з пенальті, яке призначив арбітр УПЛ Кривушкін з Харкова. 11-метровий реалізував Роман Лебідь. Голкіпер “Поділля” Олег Чуваєв вгадав сторону, в яку пробив опонент, але не дотягнувся до м’яча - 1:0.

На початку другого тайму хмельничани зрівняли рахунок. Класну контратаку довгою і точною передачею розпочав Андрій Ліповуз. Завершилося все прострілом з флангу на Дмитра Пріхну, який розстріляв ворота суперника - 1:1.

Вже в компенсований до другого тайму час Артем Панасенком розрізним пасом знайшов у штрафній суперника вільного Яна Морговського. Той прострілив в сторону воріт.  М’яч перед собою відбив голкіпер. Першим на добиванні виявився Ігор Карпенко - 1:2.

“Поділля” може поступитися першим місцем за підсумками туру. Багато чого у боротьбі за путівку в першу лігу залежатиме від матчу “Епіцентр” - “Ужгород”. Він відбудеться в Дунаївцях завтра, 30 травня. Початок - 17:00.

В “Поділля” залишається ще два матчі. 4 червня останній домашній в сезоні проти київського “Рубікона”. 11 червня важливе дербі в Дунаївцях проти “Епіцентру”.

flashscore.ua

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Михайло Григориця
    Зробив балабол!
  • Михайло Григориця
    Зробив балабол
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:11 Спека і грози: якою буде погода на Хмельниччині 15 липня 20:30 На війні загинули жителі Хмельниччини: Василь Гулько, Володимир Данилюк, Олександр Наумчик та Віталій Полупан 19:48 Відключення світла у Хмельницькому 15 липня: у списку 200 вулиць (АДРЕСИ) 19:01 Утік з України після внесення застави: на Хмельниччину екстрадували засудженого Від читача 17:24 Фішинг та фейкові оголошення: Інструкція з виживання в українському інтернеті. 18:09 У Хмельницькому діють аварійні знеструмлення (АДРЕСИ) 17:13 У Кам’янці неповнолітній мотоцикліст без прав тікав від патрульних: склали 8 адмінматеріалів 16:28 У Хмельницькому діятимуть нові тарифи на воду: скільки доведеться платити 15:53 На Хмельниччину насувається значний дощ з градом, — синоптики 15:06 Ціни на ягоди: за скільки продають черешню, лохину і чорницю 14:46 Як хмельницькі нардепи голосували за продовження мобілізації та воєнного стану 14:03 Маршрутки по 20, тролейбуси — 14: влада назвала нові тарифи на проїзд 13:29 У Хмельницькому маршруткою керував нетверезий водій, — поліція 12:56 Легкоатлети з Хмельниччини стали чемпіонами України та вибороли низку медалей 12:03 Діти військових з Хмельниччини вирушили на відпочинок до Польщі 11:24 На Хмельниччині викрили організатора переправлення до Румунії за 9 тисяч доларів 11:20 «Поділля» дізналося суперників та календар матчів 10:43 За домашнє насильство судитимуть 60-річного чоловіка з Нетішина 09:32 Безпечно не всюди: на Хмельниччині перевірили якість води на пляжах
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up