«Поділля» в меншості програло тернопільській «Ниві»

Фото і технічні дані ФК "Поділля".
  • Хмельничани зазнали сьомої виїзної поразки в сезоні.
  • Наступний матч пропустить кращий бомбардир команди Андрій Джурко.

Новий сезон чемпіонату України з футболу в групі «А» другої ліги для «Поділля» поки складається не досить успішно. Із 15 своїх матчів хмельничани програли 10. Причому 7 із них на виїзді.

Чергової поразки на чужому полі подоляни зазнали у Вишнівці, де свої матчі проводить тернопільська «Нива». Тренери нашої команди не могли розраховувати на допомогу Степана Рижука (травма) і Артема Макарченка (дискваліфікація).

«Нива» (Тернопіль) – «Поділля» (Хмельницький) 2:0
Голи: Гатала, 24, Апанчук, 82

«Поділля»: Дворник, Джурко, Гресь, Швець, Степаненко, Ватав, Охрончук, Морговський, Муляр, Бабак, Колесников.

Вилучення: Джурко, 62

У першому таймі команди не потішили глядачів великою кількістю небезпечних моментів. Попри це, господарі змогли ще до перерви відкрити рахунок ще до перерви. Після відпочинку гра проходила за схожим сценарієм. Вплинуло на її перебіг вилучення Андрія Джурка, який отримав друге попередження.

Навіть граючи в меншості «Поділля» мало шанс зрівняти рахунок. Не змогли втілити свої моменти в голи Олексій Колесников і Владислав Гресь. Натомість тернополяни знову витиснули максимум із створеного і знову забили.

•  Як на мене, це була нічийна гра. Якби не вилучення…Хоча по суддівству у мене питань немає. Після перерви ми були близькі до того, щоб переламати хід поєдинку, адже діяли швидше і фізично були готові краще за суперника. Навіть у меншості ми створювали моменти, але не забили, - коментує гру в.о. головного тренера ФК «Поділля» Віталій Костишин.

Поразка від «Ниви» і перемога «Полісся» знову відкотили хмельничан на передостаннє  місце в турнірній таблиці. Наступний матч наша команда зіграє вдома проти чернівецької «Буковини» в суботу, 28 жовтня. Початок – 15:00.