Рятувальник з Теофіполя став чемпіоном Європи з гирьового спорту

Тут і далі фото зі сторінки ГУ ДСНС у Хмельницькій області
  • Змагання проходили в Греції.

• 22-річний надзвичайник став кращим з-поміж двох сотень спортсменів із 16 країн.

Микола Шалан – 22-річний рятувальник з Теофіполя. Днями він завоював першість на чемпіонаті Європи з гирьового спорту, який проходив у Греції.

Змагання відбувалися у місті Нафпліун із 20 до 24 квітня. Микола  виступав у складі збірної команди України. На турнірі було 200 спортсменів із 16 країн.

Відео дня

— Микола показав найкращий результат у ривку з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст впродовж 12 хвилин — виконавши норматив майстра спорту України, у ваговій категорії до 95 кілограмів, — розповіли в управлінні з надзвичайних ситуацій

Колеги додають, що новий чемпіон Європи, старший лейтенант служби цивільного захисту - Микола Шалан служить начальником караулу у 36-ій Державній пожежно-рятувальній частині Теофіполя.

Також І місце у розділі «поштовх» та срібло у розділі «ривок» завоював спортсмен-прикордонник Леон Білицький. Військовослужбовці Василь Середюк та Максим Олійник посіли перші місця в естафеті. Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.