“Скандал імені Сікорського”: футболіст може перейти в команду Маркевича

“Скандал імені Сікорського”: футболіст може перейти в команду Маркевича
Ігор Сікорський "летить" в Одесу?. Фото "Спортарена"
  • Волочиський “Агробізнес” розірвав контракт із гравцем, який відпочивав в Росії.
  • З’явився коментар президента клубу з Волочиська.
  • Сам футболіст може перейти в одеський “Чорноморець”.

Ігор Сікорський став кращим бомбардиром волочиського “Агробізнесу” за підсумками першої частини чемпіонату в першій лізі. На гравця розраховували в команді, яка претендує на вихід в Прем’єр-лігу. Надіявся виступати тут і сам футболіст. Та все змінилося після його відпочинку Росії.”Спалив” себе Ігор Сікорський, виставивши в Intagram фото із Санкт-Петербурку на фоні російських символів.

Поїхав до Росії та залишився без роботи кращий бомбардир волочиського "Агробізнесу"

Вже після одностороннього розірвання контракту Ігор Сікорський сказав, що був шокований таким рішенням “Агробізнесу”. Також посилався на те. що до Росії їздили Андрій Шевченко та Олександр Усик.

Прокоментував скандал із Сікорським і президент “Агробізнесу” Олег Собуцький. Каже, що рішення про розірвання контракту приймав швидко і не думав, що це може дорого обійтися. Про це йдеться на сайті клубу з посиланням на видання “Sportarena”.

— Звісно, хотіли щоб Ігор надалі грав за нашу команду. Але після того як я побачив його фото на тлі символів нашого окупанта, то мене це дуже обурило. Не знаю, чому він залишив територію України і поїхав до Росії, яка є країною-агресором. Недовго сумнівався, щоб ухвалити рішення про розірвання контракту із Сікорським. Мене підтримали головний тренер і віце-президент Андрій Донець. Рішення було ухвалено одноголосно. Сьогодні в Україні йде війна, але в голові не вкладається, що є люди, які цього не розуміють. Вони їдуть, фотографуються і дають заробити гроші нашому ворогу. У нас патріотична команда, патріотичні люди, і ця ситуація є неприйнятною. Завжди фінансово та морально підтримуємо наших військових. Якщо потрібно, то допомагали і продовжимо допомагати зі зброєю у руках. Не можемо допустити, щоб наші гравці їздили в Росію та підтримували нашого ворога.

— Ви радилися з юристом? Що означає стаття контракту стосовно іміджу клубу?

— Відразу сказав, що ми розриваємо контракт із Сікорським, чого б це нам не вартувало. Гроші у цій ситуації не відіграють ключову роль для нас. Для нас важливі честь, репутація, патріотизм та український дух.

— Ви переконані, що Сікорський нашкодив іміджу клубу?

— Однозначно і це навіть не обговорюється. Він поїхав до країни-агресора і фотографується із їхньою національною символікою, демонструючи при цьому задоволене обличчя. Сікорський фотографувався з символами Росії із посмішкою, наче і немає ніякої війни. Того дня було поранено кілька наших захисників, а штаб ООС повідомив, що двоє — загинули. То про що ми ще можемо говорити?

Ігор Сікорський може продовжити свої виступи у першій лізі. Новим клубом нападника може стати одеський “Чорноморець”. Команду очолює екс-тренер “Агробізнесу” Остап Маркевич, син легендарного Мирона Маркевича. Про це повідомляє “Sportarena”.

Коментарі (2)
  • Анонім

    Нехай в Зеніт йде. Поки популярний в  Росії. Або хоча б у Газмяс
  • IGOR

    "Іміджу клубу" - насмешили))
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up