У сезоні 2014/2015 хмельничани стали другими в чемпіонаті України з футзалу.
Ми вирішили поцікавитися де зараз виступають ті гравці, в успіх яких тоді не вірили навіть вболівальники.
Хмельницький “Спортлідер+” (зараз “Сокіл” у найсильнішій футзальній лізі дебютував у 2012 році. Два сезони поспіль команда завершувала регулярний чемпіонат на останньому місці. Перед початком нового розіграшу 2014/2015 років від команди очікували вже більшого, але аж ніяк не виходу у фінал.
Тріумфи на двох підготовчих турнірах («Кубок Свободи» та «Lviv Open Cup») перед стартом чемпіонату змусили рахуватися із “лідерами”. Вболівальники заповнювали трибуни вже з надією на успіх своєї команди хоча б у матчах із середняками. Команда своєю грою та результатами здивували навіть затятих оптимістів. 13 перемог у 18 матчах регулярного чемпіонату дозволили хмельничанам посісти друге місце.
Далі були драматичні серії плей-офф. Спочатку хмельничани за підсумками трьох матчів пройшли “Титан-Зорю” із Покровського (4:1, 2:2 (1:2 пен.), 2:6). Далі був півфінал із “Ураганом” (Івано-Франківськ). Серія розтягнулася на максимальні п’ять матчів (1:0, 6:2, 2:4, 3:3 (7:8 пен.), 4:4 (2:0 пен.)). Вирішальною стала зустріч у Хмельницькому. Тоді, після вирішального пенальті, вболівальники заполонили паркет спорткомплексу на Зарічанській і стрибали та обнімалися разом із командою.
Відео дня
Так “Спортлідер+” шокував футзальну Україну. Хмельничани залишили позаду себе таких визнаних авторитетів, як львівська “Енергія”, франківський “Ураган”, луганський “ЛТК” та рівненський “Кардинал”. Попереду був фінал із беззаперечним лідером - харківським “Локомотивом”.
“Залізничники” трішки опустили хмельничан на землю, вигравши три матчі і вчергове ставши чемпіонами. Та навіть це не надто зіпсувало футзальну казку для хмельничан. Адже вони стали віце-чемпіонами України.
Наступні сезони були вже не такими успішними. А склад команди почав змінюватися. А де ж зараз той “срібний Спортдлідер+”?
Богдан Тимощук (воротар) після “Спортлідера+” грав за “Титан-Зорю” (Покровське). Спробував себе і за кордоном у латвійському клубі “Петрове”. Зараз виступає за “Хмельницькі делікатеси” у дивізіоні 1 Преміум-ліги з футзалу.
Максим Лисенко (воротар) декілько років грає у Білорусі. Останній клуб - ВітЕн з Орші.
Сергій Рибак після “Спортлідера+” на професійному рівні не виступав. Натомість у Хмельницькому його гру вболівальники все ж бачили. Зокрема у складі “Феміди” у дивізіоні 1 Преміум-ліги.
Дмитро Калуков зміним “Спортлідер+” на херсонський “Продексім”. Далі був “Титан-Зоря” (Покровське). Зараз грає у першій лізі за команду “Де Трейдинг” з Миколаївки. Зараз його партнером по команді є і Анатолій Доманський, який також встиг пограти у Покровському, й Білорусі.
Олексій Фетько теж змінив Хмельницький на Херсон і декілька років грав за “Продексім”. Там же опинився і Андрій Чуднов. За останньою інформацією обоє перейшли в клуб “СМСраха” з Естонії.
Опинився в “Продексімі” і Дмитро Михайленко. Закріпитися там він не зміг. Далі в його кар’єрі був Кіпр, Латвія і Білорусь. Нещодавно він знову повернувся до Латвії, де грає у клубі “Петрове”.
Валерій Власович пограв у Рівному за місцевий “Кардинал”. За останніми даними він виступає в чемпіонаті Угорщини за клуб “Нірдюлай”.
Руслан Шеремета ще декілька сезонів пограв у Хмельницькому. Нещодавно він переїхав до Івано-Франківська і виступає за місцевий “Ураган”. Є гравцем збірної України.
Олександр Педяш заявив про себе саме у Хмельницькому. Після цього переїхав до столиці й підписав контракт із “ХІТом”. Стабільно викликається в збірну України.
Дмитро Мартинюк ще декілька сезонів пограв у Екстра-лізі за “Спортлідер+” (“Сокіл”). Зараз він є граючим тренером “Хмельницьких делікатесів” у дивізіоні 1 хмельницької Преміум-ліги.
Головним тренером “срібної” команди був Віктор Мглинець. Наступного сезону на його місце прийшов Роман Ковальчик (працює й досі). А Мглинець після футзалу переключився на футбол і тренував рідну чернівецьку “Буковину”.