"Це підстава": президент "Агробізнесу" відреагував на довічну дискваліфікацію від футболу

"Це підстава": президент "Агробізнесу" відреагував на довічну дискваліфікацію від футболу
Фото: Українські новини
  • Через скандал із побиттям арбітра Олега Собуцького відсторонили від будь-якої діяльності, пов’язаної з футболом.
  • Той спробував оскаржити рішення КДК УАФ, але Апеляційний комітет асоціації залишив все без змін. 

Президент ФК "Агробізнес" Олег Собуцький прокоментував рішення комітету відхилити апеляцію проти його довічної дискваліфікації від футболу.

  • "Чи справедливе рішення про довічну дискваліфікацію? Це чистої води зрада, підстава. У мене немає слів. Це антиукраїнщина.  Мені ніхто не пояснив таке рішення. Сказали чекати 21 день, протягом яких прийдуть документи про рішення. Що буде далі? Ніхто цього не залишить просто так – це однозначно", – сказав Собуцький у коментарі виданню Tribuna.

Нагадаємо, у минулому сезоні першої футбольної ліги України волочиський “Агробізнес” та “Минай” з Ужгорода боролися за призові місця. Їхня зустріч 15 липня на Хмельниччині завершилася перемогою закарпатців із рахунком 2:0. Ввечері того ж дня стало відомо про те, що арбітра матчу Олега Іванова побили безпосередньо на стадіоні в суддівській кімнаті.  Як зазначив сам рефері, до його побиття був причетний вже екс-віце-президент УАФ Олег Собуцький.

Вже 23 липня Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ прийняв суворе рішення стосовно Олега Собуцького та його клубу. Почесного президента пожиттєво відсторонили від футболу. Також його позбавили посади віцепрезидента УАФ, яку він займав із 2017 року. А клуб оштрафували на 500 тисяч гривень.  

4 січня 2021 року КДК УАФ відхилив апеляцію про довічне відсторонення президента Агробізнеса від будь-якої футбольної діяльності через побиття арбітра.  

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:05 Місцями грози: погода на Хмельниччині 19 серпня 19:01 Відключення світла у Хмельницькому 19 серпня (АДРЕСИ) 18:08 Які школи Хмельницького навчатимуться у дві зміни цього року 17:42 Чому я повернувся із СЗЧ: розповідь військового з Хмельниччини Від читача 19:07 Дзвінок від «банку»: як не втратити гроші за 2 хвилини. 15:55 Вулиця Антона Атаманюка та суперечки через «Народної Волі»: у Хмельницькому назвуть вулиці на честь Героїв України 15:44 Хмельничанка стала народною депутаткою: що відомо про Вікторію Рєзнікову 15:03 Схема за 14 тисяч євро: хмельничанка незаконно переправляла чоловіків за кордон 14:30 У Хмельницькому затримали 18-річного закладчика з мефедроном 14:02 Кавуни від 12 гривень, дині — до 90: порівнюємо ціни у Хмельницькому 13:49 Хмельничан з дітьми запрошують на ХмельKids. Що там буде 13:05 Змінити лікарняні стіни на історичні будівлі: військовослужбовці на реабілітації побували у Кам'янці-Подільському (пресслужба ГО «Громадсько-військовий рух») 12:33 Змінять тип та назву ліцею №8 11:41 100 000 грн «відкату» за ремонт: затримали сільського голову з Хмельницького району 11:09 На Хмельниччині майже на два місяці перекриють залізничний переїзд 10:36 Жителі Хмельниччини сплатили понад 224 млн грн податку на нерухомість 10:01 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:29 Визначилися суперники «Helpix-Adrenaline» в першій футзальній лізі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 серпня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up