Хмельничан запрошують на виставку фотографій історичних пам'яток України

Хмельничан запрошують на виставку фотографій історичних пам'яток України

У виставковій залі музею-студії фотомистецтва покажуть 34 світлини 21 автора, серед яких як професіонали, так і аматори.

У минулому році ГО «Вікімедія Україна» провела фотоконкурс, аби отримати світлини усіх пам’яток культурної та природної спадщини України. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької міської ради. 

Під час конкурсу у Вікісховище закинули більше 11,5 тисяч фотографій, серед них 1897 пам’яток природи України. Ще на 36 тисячах фотографій були зображені 14 тисяч пам’яток культурної спадщини України.

На  виставці  у Хмельницькому покажуть фото, що отримали найвищі оцінки журі та стали переможцями у номінаціях  «Найкраще фото конкурсу» та «Найкраще фото області». В музеї будуть експонувати 34 світлини. Їх зробили 21 автор. 

Відкриття виставки відбудеться 26 січня о 16.00 у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Виставка триватиме до 14 лютого.

Довідка

Відео дня

«Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) – міжнародний фотоконкурс, метою якого є збір фотографій природних пам’яток під вільною ліцензією, для того щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах. Конкурс також спрямований на захист природи Землі та привернення уваги до проблем збереження природно-заповідного фонду, зокрема в Україні. Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить Землю» вперше було проведено в 2013 році в Україні, у 2014 році до нього долучилося 16 країн світу, у 2015році – понад 25, у 2016 році конкурс проходив у 24 країнах, 3 роботи з українського топ-10 потрапили до 15 найкращих робіт міжнародного конкурсу.

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) – міжнародний фотоконкурс, метою якого є збір фотографій пам’яток культурної спадщини під вільною ліцензією, для того щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах. Конкурс також спрямований на привернення уваги до охорони та збереження пам’яток. Міжнародний конкурс «Вікі любить пам’ятки» вперше було проведено в 2010 році у Нідерландах, наступного року до нього долучилося 18 країн світу, у 2012-му – Україна. У 2016 році країн-учасниць було 42.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:15 У Хмельницькому провели сесію облради. Які рішення ухвалювали? 14:40 Ветеран з Хмельниччини представлятиме Україну на міжнародних змаганнях 13:33 Викрав авто і поїхав у сусідню область. Судитимуть жителя Хмельниччини 13:03 У хмельницькому «Електротрансі» є вільні посади: які саме Від читача 17:04 КНП "ХОССЦ" | Продовжуємо цілодобово надавати невідкладну кардіологічну та кардіохірургічну допомогу 12:26 З початку року на Хмельниччині сплатили майже 4 мільйона туристичного збору: деталі 11:31 У Волочиській громаді сталася потрійна ДТП: є травмовані 10:41 Через ворожу атаку затримуються потяги, які курсують через Хмельниччину 09:55 Відмовився підтверджувати інвалідність: звільнили прокурора Хмельницької окружної прокуратури 09:02 На Бандери п’яний водій порушував ПДР: його оштрафували play_circle_filled 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні (ІНФОГРАФІКА) 21:01 Різке похолодання та дощі прогнозують на Хмельниччині 17 вересня 20:03 Графік відключень світла у Хмельницькому на 17 вересня 19:52 Завершується прийом робіт на премію КонтраFACTS Media Awards. Призовий фонд понад 150 тис. грн (Пресслужба премії «КонтраFACTS») 19:09 Вважалися зниклими: четверо захисників з Хмельниччини загинули на війні photo_camera 18:10 Розкрадання на «Укрзалізниці»: як просувається справа хмельницького нардепа 17:47 У Хмельницькому пройде фестиваль на підтримку безпритульних тварин. Коли і де 17:26 На проєкт реставрації кінотеатру «Планета» готові витратити три мільйони гривень 16:39 Поблизу Хмельницького відбудеться продовольчий осінній ярмарок 15:46 Чоловік інформував, де їздять ТЦК у Хмельницькому — суд виніс вирок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up