Анонсували, а грошей не дали: коли планують реформу служби 103 у Хмельницькому

Анонсували, а грошей не дали: коли планують реформу служби 103 у Хмельницькому
  • Вже з початку 2019 року в Хмельницькому мала запрацювати об’єднана диспетчерська служба.
  • Інновація від МОЗ передбачає реформу екстреної служби 103.
  • Коли все ж відбудуться зміни у Хмельницькому, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Вже з початку 2019 року по всій Україні мали запрацювати об’єднані диспетчерські служби. За модернізацію  системи екстреної допомоги взялися у МОЗ. З нового року реорганізувати порядок дозвону до швидкої допомоги мали у 7 регіонах. Серед переліку є і Хмельницька область. Реформа дозволить менше часу витрачати на обробку викликів, а до пацієнта виїжджатиме та машина, яка знаходиться найближче до адреси виклику, запевняли у МОЗ.

Регіональні оперативно-диспетчерські служби зможуть підключатись та обмінюватись даними із системою «Централь 103» і  запроваджувати сучасні протоколи обробки викликів. Повідомили на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України. Кошти на нове обладнання планували виділити з державного та місцевих бюджетів.

Оновлення поки не запрацювали. Коли все ж відбудуться зміни у Хмельницькому, дізнавалися журналісти vsim.ua.

МОЗ анонсувало, а грошей не дало

З нового року об’єднана диспетчерська служба мала розпочати свою роботу і в Хмельницькому, проте держава не виділила коштів на нове обладнання. Департамент охорони здоров'я Хмельницької ОДА подав заявку до облдержадміністрації з проханням виділити кошти, але поки що питання “зависло”.

 - На нове обладнання потрібно понад 10 мільйонів гривень. Наразі нам такі кошти не можуть виділити. В березні 2019 року ОДА буде розглядати бюджет на поточний рік, тоді, можливо, будуть якісь зміни. Якщо виділять кошти, то будемо працювати у цьому напрямку, - розповів Яків Цуглевич, директор департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОДА.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Насувається сильна спека: погода на неділю, 2 серпня, на Хмельниччині 17:07 Безвісти зник у 2023 році: у Хмельницькому попрощались з Іваном Гаєвським 16:26 На Хмельниччині чоловік зберігав перероблений бойовий пістолет: йому оголосили підозру 15:29 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку поліцейському Руслану Бурову: його історія Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 14:19 У жителя Хмельниччини вилучили гранатомети, автомат і тисячі набоїв: що йому загрожує 13:23 За 5 днів у Хмельницькому оштрафували 300 водіїв за порушення правил паркування 12:26 Пережив Голодомор та дійшов до Берліна: 105 років виповнилось жителю Хмельниччини 11:29 На Хмельниччині п’яний водій перевозив у багажнику бойові гранати: йому оголосили підозру 10:47 Симчишин призначив директорів трьох закладів освіти: імена 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Їхав купатися на несправному авто: у Хмельницькому зупинили п’яного водія (ВІДЕО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up