Безоплатні стоматологічні послуги в Хмельницькому: де та які надають (ІНФОГРАФІКА)

Безоплатні стоматологічні послуги в Хмельницькому: де та які надають (ІНФОГРАФІКА)
Фото ілюстративне
 • Безоплатні стоматологічні послуги надають у п’яти медзакладах Хмельницького.

 • Саме вони мають укладений договір із НСЗУ на 2024 рік за відповідним пакетом.

 • Де та що можуть отримати хмельничани, дізнавайтеся в цьому матеріалі.

 • Підготували інфографіку.

Виявлення та лікування деяких захворювань може бути безоплатним. А саме – за умови наявності укладеного договору із НСЗУ за Програмами медичних гарантій. Зокрема – до них входить шість досліджень, які дозволяють виявити рак на ранніх стадіях. Більше про медзаклади в Хмельницькому, де надають такі послуги, журналістка vsim.ua розповідала вам в окремому матеріалі. 

Безоплатні стоматпослуги в Хмельницькому

Цього разу розповідаємо, які стоматологічні послуги є безоплатними для хмельничан. Мова йде про ті, що надають за пакетом від НСЗУ «Стоматологічна допомога дорослим і дітям». Послуги за ним, як розповіли в Національній службі здоров’я України, можна отримати як за направленням, так і без нього. Тобто – по самозверненню до стоматолога.

Договір за цим пакетом на 2024 рік із Національною службою здоров’я України уклали п’ять медзакладів у Хмельницькому. Загальна сума згідно з документами складає понад 6 мільйонів гривень. У яких саме лікарнях надають стоматологічні послуги безоплатно – дізнавайтеся далі в інфографіці.

Відео дня

Що саме входить до пакета «Стоматологічна допомога дорослим і дітям». 

Як розповіли в гіді по Програмі медичних гарантій для пацієнтів 2024, до пакета послуг щодо стоматологічної допомоги входить наступне:

Крім того, в НСЗУ додають: якщо повнолітній пацієнт звертається за плановою стоматологічною послугою, то це може бути платним. Оскільки воно не покривається Програмами медичних гарантій. 

Читайте також: Платні послуги в поліклініках Хмельницького: що і скільки коштує (ІНФОГРАФІКА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
 • Читач47

  А ви думали, що ті хто годується на здоровї людей відмовиться від звичного способу життя, щоб ви стали більше їсти і краще одягатись, а не майже всі кошти віддавати для підтримки звичного для них способу життя і навіть його покращення?
 • MorozovaYuliya

  Брехня, все платно
 • Natalya 🐺🌸

  Або пломба на півроку
 • Tereshenko

  Як я зрозумів, фактично безкоштовних стомат послуг немає.

keyboard_arrow_up