COVID-19 на Хмельниччині: шість смертей і більше трьох сотень інфікованих

COVID-19 на Хмельниччині: шість смертей і більше трьох сотень інфікованих
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині підтвердили ще 353 нових випадки коронавірусу.
  • Також в ОДА повідомили про смерть ще шістьох хворих. Що відомо?

У Хмельницькій області знову різко зросла кількість виявлених випадків COVID-19. Станом на 18:00 хворобу діагностували ще у 353 осіб. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації. Де виявили найбільше хворих:

  • 139 - м. Хмельницький
  • 33 - Красилівський район
  • 28 - м. Кам’янець-Подільський
  • 24 - Городоцький район
  • 19 - м. Шепетівка
  • 18 - м. Нетішин
  • 17 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 13 - Деражнянський район
  • 9 - Старосинявський район
  • 7 - Хмельницький район
  • 6 - Новоушицький р-н
  • 6 - Чемеровецький район
  • 6 - Ярмолинецький район
  • 4 - Теофіпольський район
  • 4 - Шепетівський район
  • 5 - Волочиський район
  • 4 - Віньковецький район
  • 4 - Ізяславський район
  • 3 - Славутський район
  • 2 - м. Славута
  • 1 - Дунаєвецький район
  • 1 - Старокостянтинівський район.

Наразі на Хмельниччині досі лікується 6 192 особи: 686 пацієнтів перебувають у стаціонарах, ще 5506 - на амбулаторному лікуванні. Серед них 241 дитина і 397 медиків.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 -  69,7% (686 хворих, 349 підозр).

Всього на Хмельниччині вже одужало 3996 осіб, що становить 38,4% від підтверджених випадків. Станом на вечір 13 жовтня в області одужало ще 154 людини. 

Як повідомляють в ОДА, на Хмельниччині зафіксували ще 6 летальних випадків. Що відомо:

  • жінка 76 років - Кам'янець-Подільський р-н
  • жінка 60 років - місто Хмельницький
  • чоловік 64 роки - місто Хмельницький
  • жінка 45 років - місто Хмельницький
  • чоловік 83 роки - Городоцький р-н
  • чоловік 35 років - Чемеровецький р-н.

Кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області - 222. 

Загалом від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 10 410 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 433- діти, 808 - медики, 481 - працівники освіти.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Вадим Лабуняк
    Статистика страшна. Але питання до влади, коли вже почнуть лікувати. Закрити все легше всього.
    Ирина Ченаш reply Вадим Лабуняк
    Вадим Лабуняк так лікують же. Лише на всіх тих кого задавбало ліків і лікарів не вистачає
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:07 4 найвідоміших родини Проскурова: хто вони і чим були багаті photo_camera 14:19 Після двох років полону додому повернувся захисник Сергій Оберман 13:21 На Хмельниччині попрощалися із двома захисниками 12:08 Де на Хмельниччині не буде газу 17-22 листопада (АДРЕСИ) Від читача 11:07 До уваги перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення товарів на умовах Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року 11:12 Нове обличчя старого міста: як могли б виглядати історичні будівлі Хмельницького після реставрації photo_camera 10:07 Поліція та ДСНС показали, як шукали левицю, яка втекла із зоокуточка (ФОТО, ВІДЕО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 16 листопада (ІНФОГРАФІКА) 20:45 Графік відключень світла на 16 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 18:05 На Хмельниччину «на щиті» повертаються воїни: Василь Година та Богдан Рижик 17:24 Насувається холодний фронт: погода на 16 листопада для Хмельниччини 16:47 Двох військових з Хмельниччини відзначили високими нагородами (ІМЕНА) 16:06 Як отримати 1 000 грн «зимової підтримки»: покрокова інструкція 15:15 Через втечу левиць у Хмельницькому загинули інші тварини, — прокуратура
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up