COVID-19 на Хмельниччині: за півдня померло ще четверо хворих

COVID-19 на Хмельниччині: за півдня померло ще четверо хворих
Фото ілюстративне
  • Лише за півдоби на Хмельниччині підтвердили 93 нових випадки коронавірусу.
  • В ОДА повідомили свіжі дані по COVID-19 на Хмельниччині.

За минулу добу на COVID-19 захворіла рекордна кількість українців. Стало відомо і про різке збільшення кількості хворих на Хмельниччині. Лише за півдня в області зафіксували 93 нових випадки захворювання на коронавірус. Такі дані оприлюднили станом на 13:00. Про це повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш під час підсумкового брифінгу сьогодні, 2 жовтня. 

Також станом на 14:00 в області вже підтвердили чотири нових летальних випадки. Нагадаємо, за минулу добу на Хмельниччині померли п’ятеро пацієнтів з діагнозом COVID-19.

За словами Романа Примуша, наразі в області намагаються збільшити кількість тестувань на COVID методом ПЛР. За добу в області провели 1028 таких тестів. За повідомленням ХОДА, ця цифра вдвічі більша порівняно з кількістю тестувань, які проводили у липні. 

Ситуація з COVID-19 в освіті:

  • За минулу добу в області захворіли 12 вчителів, 5 учнів  та 3 вихователі садочків.  
  • Три заклади ДНЗ в області наразі повністю перебувають на дистанційному навчанні. 
  • З початку року у ЗОШ зафіксували 232 випадки COVID-19, серед них 53 - учні, решта- працівники освіти. 
  • 29 загальноосвітніх закладів в області перебувають на дистанційному навчанні, з них 6 повністю, 23 – лише окремі класи.

Читайте також: Міністр охорони здоров'я Степанов відвідав Хмельницький і Старокостянтинів
Читайте такожЛише два «зелених» райони. На Хмельниччині оновили зони карантину
 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (6)
  • Анонім
    Та тисячі уже перехворіли в Хмельнцькому анонімно. Тільки ідіоти або начальники можуть звертатися до нашої медицини, коли їм не дуже зле.  Наприклад мене більше двох тижнів трохи колбасило. Правда без особливої температури. І знаю від кого заразився з подібними симтомами.
    Анонім reply Анонім
    В легкой форме можно и дома поболеть. Беда в том, что неизвестно, когда это "не дуже зле" перейдет в "дуже". Если опоздать, то сумма на лечение астрономическая.
    Юрій Гудок reply Анонім
    Ви праві на 100%
  • Володя
    Для тих, хто вважає, що вірусу немає і що масок одягати у місцях не скупчення не потрібно. Кількість тестувань зросла, бо збільшилась кількість тих, хто звернувся із симптомами захворювання, а не тому, що когось силою протестували.
    Анонім reply Володя
    Она скорее всего возросла, потому что на тестирование направляют далеко не всех обратившихся с симптомами заболевания. Кого не направили - не изолируются и заражают всех вокруг.
    Володя reply Володя
    не скупчення - скупчення
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 101,9 млн євро на ШІ-світлофори, електробуси та інше: детальний розбір нового Плану мобільності Хмельницького 20:02 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 19:11 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:18 У Хмельницькому попрощаються з двома воїнами Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 17:15 В поліції Хмельниччини є 7 вакансій: де саме і які зарплати 16:38 Мільйонні відкати на дорогах: 5 мільйонів застави і домашній арешт 16:10 Ховався в Польщі після смертельної ДТП: засудили водія з Хмельниччини 15:28 Справа Снігурова: підозрюваного взяли під варту. Що кажуть адвокат і прокурор play_circle_filled 15:05 Коли спаде спека? Прогноз погоди на 5-9 серпня 14:19 3 роки вважався зниклим безвісти: попрощалися з Євгенієм Криниціним photo_camera 13:31 Новий рейтинг вишів України: які місця в хмельницьких ВНЗ 12:49 На Хмельниччині діє шахрайська схема, пов’язана із продажем дров 12:20 На Хмельниччині зросла середня зарплата, – управління статистики 12:05 lifecell розширює домашні сервіси та запускає нову лінійку тарифів «Інет» (новини компаній) 11:51 За 8 тисяч євро у Молдову: деталі схеми для мешканця Кам’янця-Подільського, який хотів виїхати photo_camera 11:03 На полігоні у Хмельницькому знайшли фрагменти тіл 10:05 Снігурова затримали через розбещення неповнолітніх play_circle_filled photo_camera 09:33 У Нетішині вантажівка зіткнулася із рейсовим автобусом. Постраждали пасажири photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up