Хмельниччина житиме за правилами "червоної" карантинної зони (ОНОВЛЕНО)

Хмельниччина житиме за правилами "червоної" карантинної зони (ОНОВЛЕНО)
Фото ілюстративне
 • Нові обмеження почнуть діяти уже з 7 квітня.
 • Що буде заборонено.

Із 7 квітня Хмельниччина буде жити за правилами "червоної" карантинної зони, але формально залишатиметься "помаранчевою". Така розбіжність полягає в тому, що обмеження, які ввели на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС, відповідають саме "червоній" зоні. Але за поділом областей відповідно до епідеміологічних показників, Хмельниччина й далі залишається "помаранчевою". 

Поки в області перевищено один показник - допустимий рівень завантаженості ліжок із киснем. Він сягає понад 68,2% (необхідно менше 65%). На межі інший показник - коефіцієнт виявлених випадків інфікування. Поки він дещо менший допустимих 20% (за 5 квітня - 19,9%).

Попри те, що за показниками Хмельниччина поки "помаранчева", обмеження із 7 квітня будуть введені такі, як у "червоні" карантинній зоні. Вони були затвердженні на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС.

Відео дня

Відповідно до протоколу, в області з 7 квітня буде заборонено:

Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 1.4.

Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

 – приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

– торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

– провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

– виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

– провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.

Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.

Робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

Приймання відвідувачів на ринку, крім продовольчих.

Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

Здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у межах області, крім транзитних перевезень та перевезень:

– легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

– службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

– пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 48 годин до дня поїздки.

Проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

– надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

– надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;

– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

– надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

 – проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

 Робота підвісних канатних доріг.

 Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Обмеження діятимуть до 18 квітня 2021 року.

Як уточнили в ОДА, також рекомендовано міським, селищним та сільським радам в залежності від стану епідемічної ситуації на відповідній території, самостійно приймати рішення щодо заборони відвідування здобувачами закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Слід зазначити, що на сьогодні, 5 квітня, "червоними" є 11 областей. В них перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом: норма становить 60 на 100 тисяч населення. 

Як свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ, наразі у "помаранчевій" Хмельницькій області цей показник є найвищим з усіх областей - 131,2.

Нагадаємо, минулого тижня також повідомлялося, що Хмельницька область може увійти в "червону" зону санітарно-епідеміологічного контролю. Однак тоді цього так і не сталося.

Читайте також:

Нові карантинні обмеження. Нагадуємо, що буде під забороною у Хмельницькому із 5 квітня

COVID на Хмельниччині: за добу понад чотири сотні нових хворих та 5 смертей 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (78)
 • Олександр Форманюк

  Найхуйовіше шо у слабких в цій ситуації все менше витримує психіка,це навіть більша загроза чим ця вся історія. ви звернули увагу шо з вжитку пропала класична заспокійлива фраза - все буде добре. оце дійсно вперше. отаким жорстким чином приводиться людей до Віри, бо надіятись ніхто не знає на шо. хто б міг подумати...
  найхуйовіше у цьому всьому це відсутність надії. потрібно сили аби витримати цей стан. надія це підпорка. а тут висиш в повітрі і кисню все менше. от і прийшов час для власного духу. тут вже в кожного скільки він до того в собі виростив.
 • Василь Чикунда

  Газ. Контора. Буде. Працювате
 • Таня Леонтюк

  Ура, нарешті таки зробили!
  Дякуємо!
  Хоч і з запізненням,бо її треба було вже давно робити,ту червону зону,а не тягнути час..

  Читач33 reply Таня Леонтюк

  ну да, радуйтесь, вас в стойло загоняют, намордники уже надели, выходит теперь будете по разрешению, дышать скоро будут разрешать или нет, а вы радуйтесь,умничка!!вместо того, чтобы качество жизни повышать, контролировать качество продуктов, качество воды- правительство тупо дерибанит бюджет и набивает собственные карманы за счет той же вакцины к примеру, когда журналисты пишут, что цена одна, а у нас по всем закупкам проходит цена в 3 раза выше, и ничего, так надо, все якобы во благо, только чье благо? лично того-кто закупками занимается! дети дебилами хилыми пусть растут, из дома не выходят  ..все студенты,особенно медики- вообще страшно представить, как будут лечить после такой учебы...государство денег напечатает и раздаст некоторым помощь, а то, что помощь получат единицы и при этом все цены вырастут для ВСЕХ!! это так- ерунда..радуйтесь дальше...вы видно тоже на дистанционке в свое время учились, если не понимаете элементарных вещей

  Читач37 reply Читач33

  одним словом деградация, особенно сейчас видно у кого есть деньги и власть могут еще как то побороться, а если ты середнячок,  то как повезет...
 • Марина Рожанская

  А лікарі хай працюють і мруть....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 На Хмельниччині попрощались з двома воїнами. Хто вони 17:06 Місцями грози: прогноз погоди на 14 липня для Хмельниччини 16:08 У Нетішині розмістили перші модульні будинки для працівників Запорізької АЕС 15:19 У Хмельницькому попрощались із прикордонником Віктором Ращиком Від читача 13:56 Антисанітарія 14:24 Готівковий проїзд скасовується: як платити в тролейбусах з 15 липня у Хмельницькому 13:35 Повернення після травми: Марина Бех-Романчук виграла «бронзу» на Діамантовій лізі 12:42 Дев’ятьох бійців з Хмельниччини відзначили посмертними нагородами: імена 11:54 ДТП на Хмельниччині: чоловік мотоблоком переїхав свою дружину 11:08 Пішов добровольцем: історія загиблого Володимира Строкатюка з Хмельниччини 10:49 У водоймах Хмельниччини втопилося троє людей за добу 10:02 Нічна пожежа у Хмельницькому: рятувальники приборкували вогонь на Зарічанській 09:05 Велогонка «Тур де Франс Україна» пройде через Хмельницький: збиратимуть гроші для переселенців з Херсонщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up