Хмельницькі підприємці придбали обладнання для обласної дитячої лікарні (ФОТО)

Хмельницькі підприємці придбали обладнання для обласної дитячої лікарні (ФОТО)
  • Інструменти на 200 тисяч гривень передали лікарям.

  • Гроші зібрали завдяки благодійній акції, яка тривала від червня цього року.

Хмельницькій обласній дитячі лікарні подарували набір хірургічного обладнання. Загальна його вартість складає близько 200 тисяч гривень. Мова йде про інструменти, необхідні для виконання операцій, наприклад, затискачі, голки та скальпелі.

Як розповіли лікарі, інструменти є зручнішими у використанні та якіснішими, аніж ті, які використовують у закладі зараз. Лікарям його передали сьогодні, 28 грудня.

Обладнання придбали благодійники за кошти, зібрані хмельничанами. Протягом акції мешканці міста могли купувати в мережі «Bulka» магнітики за мотивами гри «Among Us». Отримані кошти витратили на інструменти. І це ще не все, що придбали за кошти клієнтів — частина обладнання ще в дорозі й лікарні його передадуть пізніше.

Відео дня

— Нам бракувало начебто дрібниць, настільки важливих, що без них неможливо провести жодну операцію — це хірургічний інструментарій. І разом з мережею магазинів «Bulka» у нас виникла ідея — зробити добру справу. І нам дуже приємно, що підприємці Хмельниччини долучилися до неї, і кожен подолянин взяв участь у цьому подарунку. Це хірургічний інструментарій для наших лікарів — урологів, хірургів, травматологів, які будуть використовувати його при хірургічних втручаннях. Ми дякуємо кожному з вас за те, що ви додали свій внесок в цей подарунок, — розповіла керівник Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Надалі акція буде продовжена. Окрім як придбати магнітики, відвідувачі мережі супермаркету матимуть можливість залишити гроші у благодійних скриньках. Ця акція відбуватиметься за участі благодійної організації «Благодійний фонд „Добрі серця“». Кошти будуть використані на благодійні ініціативи фонду, зокрема й для придбання обладнання для лікарні.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Галина Свищова

    Добра справа,але наші доблесні хірурги досить багаті люди і з десятої частини калимів могли б багато чого купити.Ось на днях зробили пересадку печінки в Хмельницьку,оборудування купила держава за кошти платників податків,але чи зроблять вам операцію без оплати в кишеню?НІКОЛИ.Там захмарні калими продиктують вам хирурги.
  • Дмитро Кошельник

    Молодці

keyboard_arrow_up