Партнер рубрики Здоров'я

Інтерв’ю з популярним гінекологом Анною Каретною, до якої йде найбільше вагітних

Інтерв’ю з популярним гінекологом Анною Каретною, до якої йде найбільше вагітних
Фото з сайту medics.ua
  • Для ведення вагітності акушера-гінеколога Анну Каретну обирає найбільше хмельничанок.
  • Лікарка працює у міському перинатальному центрі та в приватному медзакладі.
  • Анна Каретна поділилася історіями зі своєї роботи під час інтерв’ю. 
  • Також гінеколог розповіла, в кого народжувала своїх доньок і кому з колег довіряє власне жіноче здоров’я.
Ведення вагітності - важливий етап у житті кожної жінки. Огляди, аналізи й відповіді на численні запитання пацієнток - усім цим займаються акушери-гінекологи. Вагітні хмельничанки можуть ставати на облік у міському перинатальному центрі на Хотовицького.  

Веденням вагітності в закладі займаються дільничні акушери-гінекологи. За кожним закріплені адреси. Тож жінки можуть обслуговуватися в лікарів за місцем проживання або обрати гінеколога собі до душі. За кількістю жінок на обліку в кожного лікаря, ми склали рейтинг медиків. Переглянути можете тут. Про популярних фахівців, без яких не обходяться всі вагітні, ми розповідатимемо у новому проєкті. 

Раніше ми писали про популярного акушера-гінеколога Ірину Сухораб. Вона поділилася історіями із роботи та свого особистого життя, які ви можете прочитати за посиланням в кінці матеріалу. 

Цього разу знайомимось ближче із гінекологом Анною Каретною. Медик мала найбільше вагітних на обліку минулого року. На сервісі Medics про неї залишили 7 відгуків. Усі вони є позитивними. Жінки висловлюють свою подяку й радять лікарку іншим. Хмельничанки оцінили фахівця найвищим балом.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up