Медзаклади Хмельниччини отримали санітарні авто від Червоного Хреста

Медзаклади Хмельниччини отримали санітарні авто від Червоного Хреста
Фото: Червоний Хрест України
  • Автівки передали для двох Мобільних медичних бригад, щоб вони мали змогу дістатись до віддалених куточків області.

Український Червоний Хрест передав у два медичні заклади Камʼянець-Подільського району спеціально обладнані санітарні автомобілі. Автівки отримали Центр первинної медико-санітарної допомоги Староушицької селищної ради та багатопрофільна центральна районна лікарня Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради. Про це повідомили в Українському Червоному Хресті.

Як розповіли в організації, на таких авто працюватиме команда Мобільної медичної бригади Українського Червоного Хреста – лікар, медсестра та водій, які виїжджатимуть у віддалені населені пункти області для надання первинної медичної допомоги.

«Головне завдання мобільних медичних бригад – підсилення закладів медицини завдяки наданню кваліфікованих медичних послуг місцевому населенню та внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок військових дій», – йдеться у повідомленні.

Відео дня

Як тут пояснили, спецавтомобілі також можуть використовуватися для перевезення пацієнтів до лікарень при необхідності.

В Червоному Хресті пояснили, що передача автомобілів відбувалася за підтримки Норвезького Червоного Хреста, який підтримує проект «Мобільних медичних бригад» у Хмельницькій області.

Нагадаємо, такі бригади створені, що надавати безкоштовну меддопомогу  вимушеним переселенцям, котрі переїхали на територію Хмельницької області. Це може бути допомога послугами та медикаментами. До складу кожної мобільної бригади входить сімейний лікар-терапевт, психолог, медична сестра та водій. Іноді, за потреби, долучається гінеколог.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up