На Хмельниччині з діагнозом COVID-19 померло троє хворих. Свіжі дані ОДА

На Хмельниччині з діагнозом COVID-19 померло троє хворих. Свіжі дані ОДА
Фото ілюстративне
  • В області зареєстрували три летальних випадки за добу.
  • Також коронавірус підтвердили ще у 318 осіб. Що відомо.

 На Хмельниччині зафіксували 318 нових випадків COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі обласної державної адміністрації. Де виявили найбільше хворих станом на 19:00:

  • 66 - м. Хмельницький
  • 32 - Дунаєвецький район
  • 26 - Волочиський район
  • 25 - Ярмолинецький район
  • 25 - Хмельницький район
  • 23 - Красилівський район
  • 21 - Городоцький район
  • 19 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 15 - Білогірський район
  • 14 - м. Кам’янець-Подільський
  • 11 - м. Старокостянтинів
  • 10 - Старокостянтинівський р-н
  • 9 - м. Шепетівка
  • 7 - Чемеровецький район
  • 6 - Теофіпольський район
  • 2 - Віньковецький район
  • 2 - Старосинявський район
  • 1 - м. Нетішин
  • 1 - м. Славута
  • 1 - Ізяславський район
  • 1 - Полонський район
  • 1 - Шепетівський район

Наразі на Хмельниччині ще лікується 7506 осіб: 778 пацієнтів перебувають у стаціонарах, ще 6728 - на амбулаторному лікуванні. Серед них 260 дітей і 468 медиків. 

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 71,38% (778 хворих, 389 підозр).

Всього одужало вже 4695 осіб, що становить 37,7% від підтверджених випадків. 

Як повідомляють в ОДА, станом на 19:00 в області зареєстрували ще три летальних випадки. Що відомо:

  • Хмельницький - 66-річна жінка;
  • Шепетівка - 90-річний чоловік;
  • Старосинявський район - 71-річний чоловік.

Наразі кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області - 253. 

Загалом від початку пандемії і станом на вечір 20 жовтня у Хмельницькій області зареєстровано 12454 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 479 - діти, 947 - медпрацівники, 746 - працівники освіти.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Іван Кондратюк
    А є якась інф. про туберкульоз, гепатит?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Хмельниччина готується до сильної спеки: погода на 27 червня 20:13 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами, яких понад рік вважали зниклими безвісти 19:29 «Хмельницьктеплокомуненерго» шукає працівників: які є вакансії 18:38 Аномальні +39 на Хмельниччині: як пережити пік спеки Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 18:01 Обмін полоненими 26 червня: звільнили трьох воїнів з Хмельниччини 17:23 Понад 8 млн грн збитків: на Хмельниччині директор КП отримав підозру 16:44 Робота в комунальних підприємствах Хмельницького: кого шукають та скільки платять 16:16 Військові, медики, волонтери: кого нагородили на Хмельниччині до Дня Конституції 15:46 Ремонт за 1,6 мільйона: хто і що робить на перехресті Героїв Маріуполя та Грушевського photo_camera 14:44 Понад 8 млн грн грантів для бізнесу отримають жителі Хмельниччини 14:01 Переломи ребер і пневмоторакс: на Хмельниччині судитимуть чоловіка і жінку за жорстоке побиття 13:13 В Ружичанці 17-річний мотоцикліст зіткнувся з 9-річним велосипедистом 12:29 На Хмельниччині 29 посадовців та депутатів отримали підозри: викрито схеми на 106 млн грн 11:46 У Хмельницькому районі 8-річний хлопчик потрапив до реанімації після падіння з електросамоката 11:30 У Старокостянтинові самокат зіткнувся з «BMW». Двоє дітей у лікарні 11:15 Кров, що рятує: мобільний хаб «Теплокровні» проведе донації на Хмельниччині та Вінниччині (новини компаній) 11:00 У Південно-Західному мікрорайоні не буде води 10:41 В аварії у Кам'янці загинув 18-річний мотоцикліст 10:13 Смертельна аварія на Хмельниччині: водій з’їхав з дороги і врізався в дерево
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up