Партнер рубрики Здоров'я

Нічого спільного з грипом: інфекціоніст назвала три етапи розвитку коронавірусу

Нічого спільного з грипом: інфекціоніст назвала три етапи розвитку коронавірусу
Фото ілюстративне
  • 80% захворівших одужують уже на першому етапі, переконує фахівець.

Інфекціоніст Ольга Голубовська розповіла про три фази розвитку коронавірусу. За її словами, близько 80% хворих одужують вже на першій стадії.  Також Голубовська наголошує, що цей вірус не можна порівнювати з грипом.

  • "Нічого спільного з грипом ця хвороба не має. Ні щодо навантаження на систему охорони здоров'я, ні щодо наслідків для хворого. Коронавірусна інфекція — це тривале захворювання", - сказала вона під час брифінгу 22 жовтня.

Отже, Голубовська виділила такі три етапи розвитку COVID-19:

1 етап — перший тиждень захворювання, коли хворі себе почувають, в основному, практично здоровими. У цей період пацієнти повинні звертатись до лікаря, пити вітаміни.А ось приймати антибактеріальні і гормональні препарати інфекціоніст не радить.

2 етап — у цю фазу потрапляє лише від 10 до 30% хворих. Тут уже наявні ураження органів і системи організму. Триває ця фаза до трьох тижнів. Застосовують всі методи лікування спрямовані на стримування "шторму" імунної системи.

3 етап — це так званий "постковідний синдром". Пацієнтам потрібно перебувати під наглядом. За словами Голубовської, людина може до місяця перебувати ще на лікарняному після одужання.

Читайте також: У Хмельницькому підтвердили більше сотні нових випадків Covid-19
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up