Одна з найсильніших за останнє десятиліття магнітна буря насувається на Землю: як її пережити

Одна з найсильніших за останнє десятиліття магнітна буря насувається на Землю: як її пережити
УНІАН
  • 15 липня українців очікує потужна магнітна буря.
  • У цей день радять уникати стресів, відпочивати й мати під рукою ліки.
  • Які ще поради дають фахівці на період метеоудару, читайте далі.

 

У понеділок 15 липня, Землю накриє геомагнітна буря. Причиною її виникнення є спалахи на Сонці. Ця магнітна буря є найпотужнішою у липні 2019 року та однією із найсильніших за останнє десятиліття, пише УНІАН.

Слід зауважити, що реакція  на магнітні бурі у всіх різна. Хтось відчуває погіршення самопочуття і настрою, а у когось загострюються хронічні хвороби тощо. Особливо у такий період слід поберегтися метеочутливим людям. Адже саме у них може підвищуватися артеріальний тиск.

Аби мінімізувати негативний вплив космосу, у цей період радять дотримуватися простих правил:

  • у час геомагнітної активності зберігайте спокій та уникайте стресів;
  • не робіть надмірних навантажень – як фізичних, так і емоційних;
  • більше відпочивайте, висипайтесь й гуляйте на свіжому повітрі;
  • час від часу приймайте контрастний душ;
  • не переїдайте. Краще з'їсти щось легке та мінімізувати вживання жирних, гострих й солоних страв;
  • не пийте алкоголю і кави, натомість більше вживайте води й заспокійливого чаю;
  • не відправляйтеся у далекі поїздки.

Окрім цього, у такі дні краще запастися необхідними ліками, а в разі погіршення здоров’я одразу звернутися до фахівця.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:48 У Хмельницькому попрощалися із ресторатором Євгенієм Котом 14:57 На Луганщині загинув кулеметник з Хмельниччини Василь Голянич 14:54 РЕБи, роботи і вакансії для ветеранів: плани нового керівника ДСНС Хмельниччини 14:01 Віддала всі свої гроші. Жительку Хмельниччини ошукали на 130 тисяч Від читача 11:27 Представлялися латвійськими правоохоронцями: українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, що ошукували громадян країн ЄС 13:02 19-річний житель Хмельницького району пограбував чоловіка на автостанції 12:51 Для хмельницьких закладів освіти придбали книг на 1,1 мільйона photo_camera 12:03 Перший науковий ліцей у Хмельницькому: коли відкриють та як туди потрапити 11:33 ДТП з мотоциклістом на Бандери: у поліції розповіли деталі 10:51 19 тисяч доларів за службу біля ХАЕС: судитимуть жителя Нетішина 10:07 Ключі, гаманці і тільки: що найчастіше забувають хмельничани у громадському транспорті 09:35 Понад 300 тисяч боргів: Хмельниччина в «жовтій зоні» у рейтингу боржників 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 На Хмельниччину йде похолодання: якою буде погода 18 березня 20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 березня 19:49 Їхав понад 100 км/год по слизькій дорозі. Засудили винуватця смертельної ДТП у Хмельницькому 19:29 На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку загиблому поліцейському Вадиму Королю 18:43 У Хмельницькому загубився хлопчик: дитину помітила небайдужа жінка 18:17 Вважалися зниклими безвісти: у Хмельницькому попрощалися з Володимиром Смірновим та Сергієм Войтковим 17:28 Спочатку 500 гривень, потім — 2000 доларів: у Хмельницькому водій хотів підкупити патрульного
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up