Перша в області: у Хмельницькому перинатальному центрі запрацювала сервісна служба

-
Сервісну службу створили для покращення послуг з прибирання.
-
На неї виділили кошти з бюджету комунального підприємства.
Перша в області сервісна служба в медзакладі запрацювала у Хмельницькому міському перинатальному центрі. Ідею цього директорка центру Ірина Королюк запозичила з лікарень Івано-Франківська та Львова. Розповідає - там побачила результат, тож вирішила запровадити її в Хмельницькому.
Підготовку до відкриття сервісної служби розпочали рік тому. Тоді працівниці закладу, які були санітарками, відправилися на навчання в Івано-Франківськ. Тим часом у Хмельницькому перинатальному центрі закуповували необхідний інвентар. Кошти на все це виділили з бюджету підприємства, - розповіла журналістці vsim.ua директорка КП Ірина Королюк.
Основною метою створення сервісної служби є поліпшення якості прибирання у відділеннях, палатах і в закладі загалом. Ірина Королюк говорить, що раніше ці обов’язки виконували санітарки, які були закріплені за відділеннями. Тепер такі працівники підпорядковані одній людині.
Наразі в сервісній службі працює 22 людини. Цю кількість з часом планують збільшити. Бо, додає Ірина Королюк, заклад має велику площу. Кожен має свій графік. Працює виключно за ним, а якість прибирання ретельно перевіряється.
- Сервісна служба - це команда, в якої злагоджена робота. Вони чітко розуміють, якою ганчіркою, що вони миють і де мають прибрати. У кожного є графік роботи, що детально розписаний. Наприклад, одна людина йде на прибирання на пів години в операційну, на 15 хвилину в окрему палату й тому подібне. Чітко під кожне місце прибирання видається інвентар. Ми закупили дуже багато інвентарю. Він є дороговартісним. Це не старі дерев’яні швабри, яким було по 25 років, - пояснює Ірина Королюк.
- Раніше у нас були санітарки у кожному відділенні. Виконували купу функцій, а по факту якості ми не бачили. Тож ми зібрали усіх санітарок і запропонували їм перейти в сервісну службу. Пояснили, що відпочивати там не вийде. Там треба працювати. Варто багато всього знати в цій справі, бо це не просто однією ганчіркою помили палати, ординаторську і операційну, наприклад, - говорить директорка.
Нагадаємо - у жовтні 2023-го в перинатальному центрі показали оновлений поверх. Там замінили вхід, тепло- й водопостачання, оновили кабінети й зробили сучасну рецепцію. На всі роботи з бюджету міста витратили понад 3 мільйони гривень.
Як розповіла директорка закладу, на цей рік також мають чимало планів. Зокрема - проведення ремонту у відділенні для перебування матері й дитини. Мовляв, пацієнти мають бути забезпечені максимально комфортними умовами.
Також працівники закладу цьогоріч щотижня проходять різноманітні навчання. Від вивчення англійської мови до тренінгів медичного спрямування. До того ж у перинатальному центрі продовжуються ремонти систем каналізації та водопроводу. Оскільки сама будівля є старою, - пояснила директорка.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Просто змінили відра на ящики🤦,які купили по одній ціні,а вказали в тридорога.
Пологовий по Хотовицького це і так страхи Господні ,і явно не через недбалість санітарок.