Померло троє людей з COVID-19. Скільки ще захворіло на Хмельниччині

Померло троє людей з COVID-19. Скільки ще захворіло на Хмельниччині
Фото ілюстративне
  • В області зафіксували три летальних випадки за добу. Де саме?

У Хмельницькій області коронавірус підтвердили ще у 241 особи. Про це повідомляють у преслужбі ОДА. Такі дані актуальні станом на 17:30. Де виявили найбільше хворих:

  • 46 - м. Хмельницький
  • 41 - Полонський район
  • 28 - м. Кам’янець-Подільський
  • 18 - м. Нетішин
  • 13 - Чемеровецький район
  • 10 - м. Славута
  • 9 - Красилівський район
  • 8 - Кам’янець-Подільський район
  • 8 - Новоушицький район
  • 8 - м. Старокостянтинів
  • 8 - Віньковецький район
  • 7 - Волочиський район
  • 7 - Ярмолинецький район
  • 6 - м. Шепетівка
  • 6 - Теофіпольський район
  • 5 - Городоцький район
  • 3 - Дунаєвецький район
  • 3 - Шепетівський район
  • 2 - Ізяславський район
  • 2 - Славутський район
  • 2 - Старокостянтинівський район
  • 1 - Хмельницький район.

На Хмельниччині лікується 9633 особи: 802 пацієнти перебувають у стаціонарах, ще  8831 - на амбулаторному лікуванні. 

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 41,36% (802 хворих, 205 підозр).

Відео дня

Загалом одужало 26953 осіб, що становить 72,3% від підтверджених випадків. Станом на вечір 18 грудня в області одужало ще 1015 осіб.

Наразі в області зареєстровано 676 летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19. За добу померло троє хворих:

  • м. Шепетівка (85-річна жінка),
  • м.Городок (80-річний чоловік),
  • Красилівський район (82-річна жінка).

Загалом від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 37262 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1331 - діти, 2620 - медики.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:02 Синоптики попереджають про сильні заморозки 12 травня на Хмельниччині 12:02 Чемпіонат області з футболу: результати і статистика 1-го туру photo_camera 11:18 Історія Хмельницької міської дитячої лікарні: з чого усе почалося 10:41 До Дня матері голова Хмельницької облради привітала матусь в перинатальному центрі Від читача 14:34 📱Google виправив небезпечну вразливість нульового дня* для Android, яка вже експлуатується хакерами 10:01 Камʼянецький ФК Епіцентр — чемпіон першої ліги play_circle_filled 09:41 У Жилинцях на місці пожежі виявили двох загиблих: деталі 09:08 Протягом доби рятувальники загасили три пожежі на Хмельниччині 19:09 На Хмельниччині попрощались із п'ятьма військовими. Історії героїв photo_camera 18:17 На війні зазнав поранень депутат Хмельницької облради Анатолій Панчук 17:39 Неділю зіпсує негода: прогноз на 11 травня для Хмельниччини 17:07 У нацпарку на Хмельниччині зафільмували сарну та пояснили її «неохайний» вигляд 16:06 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччині попрощалися з воїном Андрієм Іщенком photo_camera 15:03 Смертельна ДТП на Хмельниччині: засудили двох водіїв, один з них — військовий 14:03 Виплати до Дня Незалежності у 2025 році: хто отримає та як подати заяву
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up