Скасували 74 рішення хмельницької МСЕК: деталі

- МОЗ перевірили загалом 18 779 справ у МСЕК області.
У Міністерстві охорони здоров'я України триває перевірка медико-експертних справ, які були у Хмельницькому обласному центрі МСЕК. Нині їх опрацювали понад 18 779. Про це йдеться у відповіді на запит до МОЗ, яку отримало видання «Українські новини». Серед зазначеної кількості справ 3146 визнали сумнівними та призначили додаткову перевірку.
Після цього 74 рішення про призначення групи інвалідності були скасовані, в тому числі:
- 38 рішень про призначення II групи інвалідності були скасовані, а замість них призначили III групу
- 36 рішень призначення групи інвалідності були скасовані повністю
У МОЗ зазначають, що перевірки у хмельницькій МСЕК тривають.
Нагадаємо, що кілька днів тому, 16 жовтня, стало відомо про наявність груп інвалідності у 51 прокурора в Хмельницькій області. Таку кількість назвав журналіст Юрій Бутусов. Зокрема, групу мали майже всі прокурори на керівних посадах, в тому числі головний прокурор області Олексій Олійник. Сам він пояснив, що отримав травму на робочому місці, «вивчаючи матеріали кримінального провадження». Згодом він подав заяву на звільнення. Пізніше з'ясувалося, що насправді інвалідність має 61 хмельницький прокурор.
Читайте також:
- Прокурор Хмельниччини Олійник відповів на розслідування Бутусова щодо інвалідності
- Крупа продав частину свого майна після обшуків: деталі
- В Тетяни Крупи знайшли ще майже 600 тисяч доларів на рахунку
- Очільник Пенсійного фонду у Хмельницькій області Олександр Крупа звільнився з посади
- Інвалідність за гроші: які суми МСЕК називає хмельничанам
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Щодо прокурорів. Я знав одного з них за радянських часів, бо був народним засідателем у районному суді. Еммануіл Ілліч Гальперін, заступник районного прокурора у Кам’янці-Подільському. Під час війни пішов на фронт добровольцем, став полковим розвідником. В 19 років мав ордени Слави третього і другого ступеню, а нагороджували цим орденом тількі солдат та сержантів за ОСОБИСТИЙ героїзм. Брав участь у параді Перемоги у Москві в 1945 році. Його син закінчив військове училище , дістав призначення на війну в Афганістан, за мужність та героїзм був нагороджений орденом Червоної Зірки. Що, не на часі згадувати імперське минуле? А я того й згадав, що не уявляю цих людей ухилянтами та шахраями з вигаданою інвалідністю.