Скільки людей захворіли на коронавірус наприкінці травня

Скільки людей захворіли на коронавірус наприкінці травня
Фото ілюстративне
  • Цього тижня хвороба знову не забрала жодного життя. 

  • А кількість хворих зменшилась на майже 34%.

З приходом тепла медики щотижня реєструють зниження кількості випадків COVID-19. Останніми тижнями кількість хворих в Хмельницькій області різко спадає. Актуальні дані статистики станом на кінець травня 2023 року оприлюднили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Скільки людей захворіли на коронавірус?

Медики зазначають, що в період із 26 травня по 1 червня в області на коронавірус захворів 61 мешканець. Це ще на 33,7% менше випадків, аніж минулого тижня. Нагадаємо, тоді хворих на COVID-19 було 92. До медзакладів госпіталізували 30 пацієнтів (на 17 менше). 

Цього тижня летальних випадків знову не було. Одужали 180 хворих (на 21 більше, ніж минулого тижня).

Відео дня

— У період стійкого зниження рівня захворюваності на інфекційні хвороби саме час щепитися проти COVID-19. Адже вакцинація — найкращий спосіб вберегти себе та рідних від важкого перебігу й госпіталізації від COVID-19. Пам`ятайте: вакцинація = захист! — закликають медики. 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров`я, від початку пандемії в Україні було виявлено понад 5,5 мільйонів випадків захворювання (із них майже 416 тисяч – серед дітей). Внаслідок хвороби померли понад 112 тисяч людей.

Нагадуємо, що днями ВООЗ опублікувала заяву, відповідно до якої COVID-19 більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я міжнародного значення. 

Та епідеміологи Хмельниччини кажуть, це не значить, що COVID-19 перестав бути загрозою, це лише свідчення того, що вакцинація населення у світі дала свої результати і завдяки цьому вдалося знизити кількість госпіталізацій та смертності внаслідок хвороби.

 

Медики додають, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок коронавірусної хвороби. Перелік пунктів та центрів вакцинації за посиланням

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач86

    Війна обнулила коронвірус. І правець якого всі боялися як вогню і поліомієліт

keyboard_arrow_up