Як на Хмельниччині змінюється захворюваність на COVID-19 (ІНФОГРАФІКА)

Як на Хмельниччині змінюється захворюваність на COVID-19 (ІНФОГРАФІКА)
Ілюстративне фото
  • Ми проаналізували зміни показників протягом останніх трьох місяців.

  • Переглядайте графіки.

Від 15 жовтня Хмельницька область перебуває у «жовтій» карантинній зоні. Більшість показників, за якими визначають зонування, наразі покращуються. В Україні в цілому динаміка також позитивна, проте про перехід у «зелену» зону поки не йдеться. Секретар РНБО Олексій Данілов днями заявив, що початок нової хвилі COVID-19 в Україні прогнозується на 15-20 лютого наступного року.

Ми проаналізували дані щодо захворюваності в області протягом останніх трьох місяців. Для цього використали інформацію пресслужби Хмельницької ОДА. Які висновки можна зробити з отриманих даних?

Нові випадки. На діаграмі чітко видно «хвилю», яка тривала протягом останніх трьох місяців. Піку вона досягла у 20 числах жовтня. Тоді спостерігалася максимальна денна захворюваність 1 294 нових випадки 21 жовтня.

Відео дня

Нові одужання. На діаграмі можна помітити низьку кількість одужань на початку проаналізованого періоду та її поступове зростання. Максимум спостерігався 12 листопада — 2 626.

Смертельні випадки. У цьому випадку також помітна «хвиля». Максимум був досягнутий 8 листопада — 46 випадків. Відтоді тенденція позитивна — кількість нових смертей знижується.

Баланс нових випадків та одужань. До 12 листопада нові випадки частіше переважали одужання, а відтоді — частіше навпаки. Від 21 листопада одужань стабільно більше, ніж нових випадків.

Більше дізнавайтеся з діаграм. Коливання на графіках пов’язані з вихідними та святами, дані за які часто відображені у наступні робочі дні.

Читайте також: Cтоячі у транспорті та обов’язкові QR-коди. Змінили правила карантину в Україні

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up