Замість паперових - електронні: як планують змінити “лікарняні” з нового року

Замість паперових - електронні: як планують змінити “лікарняні” з нового року
  • У 2019 році паперові “лікарняні” планують повністю замінити на електронні.
  • Для цього МОЗ України створили робочу групу, яка має погодити деталі роботи системи.
  • Коли електронні “лікарняні” з’являться у Хмельницькому, слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Щороку в Україні видається до 5,5 мільйонів лікарняних. У МОЗ хочуть спростити систему та перевести все у електронний вигляд. 28 листопада Уряд ухвалив Рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності. Положення про цей реєстр сформують до 1 лютого.

У МОЗ України створили робочу групу, яка має погодити деталі роботи системи. До групи зокрема увійшли представники МОЗ України, Міністерства соціальної політики, Фонду соціального страхування, Пенсійного фонду, НСЗУ, ДП “Електронне здоров’я”, представники Федерацій профсоюзів і роботодавців, представники урядово-громадської ініціативи “Разом проти корупції”.

Електронний реєстр листків непрацездатності діятиме на базі Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Коли система почне свою роботу в Хмельницькому, слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.


 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Грози накриють Хмельниччину 7 червня: прогноз погоди 17:07 Загинув під час першого бойового виходу: хмельничани попрощались із Артемом Грошем 16:09 На Хмельниччині викрили мережу нелегальних автоматів з водою: підприємця оштрафують на 1 млн грн 15:16 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників 2026 (ФОТО) Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 14:11 На Хмельниччині зареєстрували 32 випадки хвороби Лайма від початку року 13:14 У Хмельницькому районі браконьєри наловили риби на 2 мільйони гривень 12:22 У Хмельницькому розшукують безвісти зниклу Тетяну Чередниченко 11:29 На Хмельниччині легковик врізався у припарковане авто: травмувалася жінка 10:44 Міський пляж Хмельницького визнали небезпечним для купання – МОЗ 09:30 У Хмельницькому районі полеглих захисників нагородили посмертно (ІМЕНА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up