Фотоконкурс

person 1 0 visibility 36 chat_bubble 0

Окуляри вже давно стали невід'ємною частиною гардеробу. При чому не лише у теплу пору року, але і восени та взимку. Носять їх не тільки для покращення зору. Окуляри тепер - по-справжньому модний аксесуар. Саме тому редакція сайту vsim.ua та оптика "Gold Vision" оголошують фотоконкурс "Ці милі очкарики".

Не зволікайте! Ми чекаємо ваших фотографій!

Умови фотоконкурсу дуже прості:

- учасники мають бути жителями Хмельницького

- на фото обов'язково має бути людина в окулярах

Увага! На численні прохання користувачів сайту редакція вводить нове правило: не зможуть взяти участь у конкурсі хмельничани, які перемогли у попередніх трьох фотоконкурсах й вже отримали подарунки від vsim.ua.  

Як взяти участь 

Для того, щоб завантажити фотографію, треба натиснути синю кнопку "Взяти участь". Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані.

Звертаємо увагу: ваше фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

Стартуємо 15 лютого. З цього дня приймаються фотографії на конкурс.
Завантажити їх можна до 3 березня.

Голосування розпочнеться 1 березня. І триватиме до 12:00 15 березня.

Як проголосувати

Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати».

Автор фото, яке набере найбільшу кількість голосів, отримає подарунок - сертифікат на 1000 грн від партнера конкурсу оптики "Gold Vision".

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up