Фотоконкурс

person 27 0 visibility 2414 chat_bubble 5

У світі немає нікого рідніше і ближче, ніж Мама. Вона проводить безсонні ночі, оберігаючи своє дитя, дає йому доброту і турботу, втішає, коли її дитині погано. Мама - найвідданіший друг і найкращий радник, її теплий вогник турботи ніколи не згасає, він гріє нас навіть через роки. Редакція сайту vsim.ua вирішила надати можливість привітати своїх найдорощих матусь з Днем матері та виграти для них подарунок від партнера "Естетична стоматологія".

Умови фотоконкурсу дуже прості:

- учасники мають бути жителями Хмельницького

- на фото обов'язково має бути людина

- текст з привітанням або щирим побажанням

Увага! На численні прохання користувачів сайту редакція вводить нове правило: не зможуть взяти участь у конкурсі хмельничани, які перемогли у попередніх трьох фотоконкурсах й вже отримали подарунки від vsim.ua.  

Як взяти участь 

Для того, щоб завантажити фотографію, треба натиснути синю кнопку "Взяти участь". Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані.

Звертаємо увагу: ваше фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

Стартуємо 15 квітня. З цього дня приймаються фотографії на конкурс.
Завантажити їх можна до 05 травня.

Голосування розпочнеться 01 травня. І триватиме до 16:00 13 травня.

Як проголосувати

Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати». Автор фото, яке набере найбільшу кількість голосів, отримає подарунок від партнеру конкурсу "Естетична стоматологія".

Свій приз переможець зможе забрати після завершення конкурсу в редакції vsim.ua!

 

ПАРТНЕР:

"Естетична стоматологія" Індивідуальний підхід до кожного та професіоналізм нашої команди  - це і є запорука найкращого результату!

keyboard_arrow_up