Оксана ІСАЄНКО

Оксана ІСАЄНКО

0382-78-98-38
Оксана ІСАЄНКО - Всі Статті (72)

Понад три тисячі гривень на листівки, 3,5 тисячі на біл-борди та майже 12 на банери з привітаннями – усе це включене у підготовку та проведення святкування Нового року та Різдва в Хмельницькому.

Нічний снігопад у Хмельницькому не застав комунальників зненацька. Принаймні, на залізничному вокзалі. Чистять і перон, і біля вокзалу. А от на дорогах снігоочисної техніки не видно, скаржаться водії.

У Хмельницькому міськрайонному суді триває розгляд справи щодо розповсюджувачів сепаратистської газети "Новороссия".

Капітан хмельницької команди КВН "Мы из 90-х" Олег Лузанов облився водою у рамках благодійного флешмобу і запросив до участі у акції Хмельницького міського голову Сергія Мельника.

На семи одномандатних виборчих округах, на які поділена Хмельниччина, визначили голів та склад окружних виборчих комісій.

Для порятунку життів бійців, які перебувають на Сході, з Німеччини пригнали «швидку». Автомобіль потрібно укомплектувати медичними препаратами.

Виступ Ані Лорак, квитки на який хмельничани купували ще у лютому, скасували. Гроші тим, хто придбав білети, повертатимуть з 17 по 20 вересня.

У Хмельницькій ОДА другий день гаряче. То голова Хмельницької ОДА, ударівець Леонід Прус, тікає через вікно, то його першого зама, свободівця Олександра Симчишина виштовхують з кабінету.

4 липня, у п'ятницю, у кінотеатрі імені Шевченка знову відбудеться ніч кіно. Цього разу шанувальникам кінематографу пропонують переглянути роботи молодих митців.

Самогубство сталося 1 липня. Юнак стрибнув з будинку по Проскурівського підпілля, 25.

keyboard_arrow_up