Валентина МАРЦОНЬ
Валентина МАРЦОНЬ - Всі Статті (94)

Гурт « Безодня» та «Пан Пупец’» запрошує хмельничан та гостей мыста на спільний концерт 31 жовтня

Її голос звучить чи не щодня по радіо, щотижня подоляни можуть бачити її на своїх телеекранах у музичній програмі «Мелодії родоцвіту», а вся країна може читати її книжки. У свої 34 роки Оксана Радушинська чи не найтитулованіша поетеса в Україні.  

У боях в період Великої Вітчизняної війни полягло 4399 проскурівчан. Сьогодні серед нас лише четверо з тих, хто брав участь у визволенні Проскурова. Це Марія Кузьмичова, Марія Ченаш, Анастасія Герасимова та Юхим Нетяга. Всього ж у місті мешкає близько 6 тисяч ветеранів.

Подивитися нову казку-притчу «Чотири чарівні перлини», яку поставив молодий режисер Дмитро Гусаков, у театрі зібралася повна зала глядачів.

В Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького - прем’єра.

Поки кандидат в президенти України Петро Порошенко роздавав хмельничанам автографи, автомайданівці та учасники «Майдану» розповідали про злидні переселенців з Криму у Хмельницькому та голодних солдат на Сході. Виступити зі сцени їм не дали.

Температура, сильний біль у вусі, погіршення слуху – ознаки отиту, запалення вуха. При своєчасно розпочатому лікуванні людину можна позбавити від страждань без неприємних наслідків. А от запущена хвороба може призвести до втрати слуху та навіть запалення мозку

Троє з чотирьох жінок щонайменше один раз у своєму житті стикалися з такою неприємною хворобою як молочниця, або, як її називають гінекологи, вагінальний кандидоз. Саме по собі захворювання не пройде, так само не вдасться його вилікувати без допомоги лікаря

Застосування заходів профілактики остеопорозу дозволить збільшити щільність кісткової тканини завдяки споживанню кальцію і білкової їжі і зменшити ризик виникнення переломів.

Бажаєте відвідати фотовиставку чи літературний вечір? А, можливо, хочете послухати саксофон чи подивитися відео? Сідайте у тролейбус!

keyboard_arrow_up