Екобус у Хмельницькому: який графік роботи у грудні

Екобус у Хмельницькому: який графік роботи у грудні
  • Грудневий графік Екобуса.
  • Дізнавайтесь, коли та куди нести небезпечні відходи.

В грудні екобус продовжить свою роботу в обласному центрі. В другий місяць осені він побуває на 19 локаціях у місті. Там хмельничани зможуть здати небезпечні відходи, аби вони не потрапили у довкілля. Послуга безкоштовна. Про це інформують у міській раді.

Що можна здати до екобуса

Типи небезпечних відходів, які приймає екобус:

  • батарейки та акумулятори
  • люмінесцентні лампи
  • ртутні термометри
  • фарби, клеї, розчинники (у заводській або щільно закритій тарі)
  • електричне та електронне обладнання
  • мийні засоби, побутову хімію, косметику (у тарі)
  • протерміновані медикаменти

У грудні він працюватиме за наступним графіком:

  • середа, четвер — з 12:00 до 17:00
  • п’ятниця, субота, неділя — з 9:00 до 17:00

Понеділок і вівторок будуть для екобуса вихідними днями. Вихідним стане також 25 грудня (Різдво), а напередодні, 24 грудня екобус працюватиме на годину менше: з 12 до 16 години.

Детальний розклад роботи переглядайте в таблиці:

Графік екобуса у Хмельницькому
Графік екобуса у Хмельницькому 

Офіс «Розумне довкілля. Хмельницький» нагадує, що Екобус не приймає небезпечні відходи від підприємств та організацій. Такі суб'єкти мають співпрацювати безпосередньо з компаніями-ліцензіатами для здійснення операцій з управління небезпечними відходами, які утворюються внаслідок їх діяльності.

Зазначимо, у Хмельницькому на постійній основі працює Центр управління побутових відходів. Туди можна віднести все, що зайве вдома або ж непридатне до користування. В тому числі небезпечні відходи, меблі й побутову техніку. Відходи та сміття можна здати у Центрі управління відходами за адресою Миру, 7, а ще на перетині вулиць Чорновола та Пілотської. Додамо, що до Центру управління відходами хмельничани привозять непотрібну, але придатну до використання побутову техніку. Її передають в користування внутрішньо переміщеним особам, але послугою можуть скористатися усі бажаючі. 

А ви здаєте до екобуса небезпечні відходи?

Читайте також: 

Коментарі

keyboard_arrow_up