Весна – час краси та жіночності. У перші березневі дні розквітає не лише природа, а й кожна жінка. З’являються нові сили, ідеї та натхнення. Почути приємні слова та відчути увагу рідних бажає кожна.
До 8 березня сайт vsim.ua оголошує фотоконкурс «Жінка-весна». Конкурс має на меті якомога яскравіше відобразити світ прекрасної половини людства, її захоплення за допомогою фотографії.
Умови фотоконкурсу
Для того, щоб стати учасником акції та отримати шанс виграти головний приз, необхідно розмістити на сайті vsim.ua власну світлину або фотографію своєї дружини, мами, дочки, бабусі, коханої дівчини на весняну тематику з підписом-привітанням або щирим побажанням. Зробити це можна з 1 до 15 березня. Голосування за найкраще фото триватиме з 16 до 23 березня. Переможці фотоконкурсу отримають від редакції сайту цінні подарунки. Нагородження відбудеться 24 березня.
*Участь у фотоконкурсі можуть взяти тільки жителі Хмельницького.
Свої фото можуть викласти усі бажаючі жителі Хмельницького, вік учасників необмежений. Для того, щоб завантажити світлину, потрібно просто натиснути зелену кнопку «Взяти участь», розташовану внизу тексту. Далі вам відкриється форма, за допомогою якої зможете завантажити фотографію та свої дані. Звертаємо увагу: фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.
Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та натиснути на кнопку «Проголосувати».
Партнери конкурсу:
![]() |
![]() |
![]() |