ТОП-5 фільмів, які знімали на Хмельниччині

ТОП-5 фільмів, які знімали на Хмельниччині
Фрагмент з серіалу "Вовче сонце"
  • На Хмельниччині знімали кіно і за часів радянської влади, і в наші дні.
  • Кадри мальовничих місць та сучасних вулиць потрапили до відомих стрічок.
  • Вмощуйтеся зручніше і дивіться підбірку.

Яких тільки краєвидів, місць та пам’яток немає на Хмельниччині. Старовинні замки, маєтки та мальовничі пейзажі - все це створює неймовірну картинку не лише для сучасних камер смартфонів. Запримітили хмельницьку красу ще давним давно. І зробили це режисери й сценаристи зі всієї України. 

Щоправда, перше кіно в області відзняли не на тлі красот, а серед звичайнісіньких вулиць Проскурова. Зробив це відомий кінорежисер Олександр Довженко в 1938 році. Тоді в місті відзняли фрагменти стрічки “Щорс”. Переглянути їх зможете далі. 

Свідком зйомок став тодішній місцевий мешканець Микола Юзиков. Він бачив, як усе відбувалося. За його розповідями, в центрі міста побудували тимчасовий будинок з балконами. Це були декорації. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up