“Ритуали щастя” від хмельничанки Юлії або як схуднути під час карантину

“Ритуали щастя” від хмельничанки Юлії або як схуднути під час карантину
Фото зі сторінки Юлії Пархомчук у Facebook
  • Очистити організм, схуднути, та підтягнути форму можна не виходячи з дому.
  • Як це зробити, знає фітнес-тренерка та дієтолог із Хмельницького Юлія Пархомчук. 
  • Кількома секретами вона поділилася із читачами vsim.ua.

Красива та успішна. Вона надихає жінок завжди бути у формі, тримати тонус та не зупинятися на досягнутому. Юлія Пархомчук перетворила свій стиль життя в улюблену роботу. У своєму фітнес-клубі Юля вчить хмельничанок цінувати себе, допомагає подолати комплекси та відчути себе прекрасною. 

Не полишає тренерка своїх клієнтів і під час карантину. Щоб хмельничанки не сумували вдома та не “запускали” себе в коронавірусній депресії, Юля веде 9 онлайн-марафонів та консультує всіх охочих у безкоштовній Viber-групі. Крім консультацій зі здорового способу життя, схуднення та правильного харчування - надає психологічну допомогу та вчить впоратися із неочікуваним поворотом життя у вигляді COVID-19. 

Щодня її телефон “червоний” від дзвінків та SMS вдячності. Кількома секретами Юлія Пархомчук поділилася із журналістами vsim.ua.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up