Аеророзвідник з позивним “Ангел” розповів, як за допомогою дронів знищують окупантів (ВІДЕО)
-
Ангел родом з Хмельниччини.
-
Він вправно керує військовими дронами та вже навчає новобранців.
-
Розвідник розповів, як за допомогою “пташок” вдається відправляти окупантів до пекла.
Воїн-росомаха з позивним "Ангел" служить в 68-й окремій єгерській бригаді. Він родом з Хмельницької області. До війни працював на заводі “Volkswagen”, тому з сучасними технологіями на "ти". Історію бійця розповіли на сторінці бойового підрозділу.
Воює вже 9 місяців
Ангел, як і переважна більшість росомах (бійців 68-ї бригади — ред.), в перші дні повномасштабного вторгнення росії пішов добровольцем у військкомат.
Він — вправний аеророзвідник. Захисник за допомогою дронів шукає живу сили та техніку противника, аби згодом інші українські підрозділи їх знищили. А зараз вже навчає аеророзвідників-новобранців.
— Поряд з ними продовжую вчитись і я, щоб весь час удосконалювати свою майстерність в пілотуванні дронів, – зізнається військовий.
“Ми передали координати, а хлопці відпрацювали з міномета”
За понад 9 місяців на передовій у Ангела назбиралось чимало бойових історій. Про одну з таких він розповів:
— Ми помітили рух неподалік наших позицій – це були два окупанти на автомобілі, до яких згодом підійшло ще четверо. Швидко передали координати, хлопці відпрацювали з міномета. В результаті один трьохсотий і мінус машина, — каже Ангел.
Загалом робота мінометників та артилеристів не обходиться без корегування вогню з дронів, додають у військовому підрозділі. "Пташки" можуть не тільки стежити, а й скидати на ворожі позиції міни чи гранати.
Після Перемоги Ангел запланував чимало: одружитися, народити й виховувати дітей, жити спокійним сімейним життям та будувати свій бізнес. А керувати дронами хіба лише для розваги.
Допоможемо військовим разом
Редакція vsim.ua збирає кошти на гаджети для аеророзвідки для хмельницьких військових із 19-ої окремого стрілецького батальйону. А саме на два планшети TRIPLTEK 8 PRO. Як кажуть військові, з ними аеророзвідка проходитиме якісніше, адже пристрої потужні й потягнуть всі необхідні програми. Також вони не бояться дощу чи болота, які часто заважають. А ще антиблікові екрани, що важливо в польових умовах роботи.
Ціна одного такого планшета - 36 тисяч гривень. Щоб придбати їх якнайскоріше, редакція vsim.ua оголошує збір коштів. Так ми допоможемо нашим воїнам прискорити перемогу і конвертуємо свою злість.
Куди задонатити кошти
Реквізити:
- Приват — 4149 4993 4948 5480 (Максим Фарина, головний редактор vsim.ua)
- Банка
- Номер банки — 5375 4112 0263 3223
Читайте також: “Залізний” танкіст із Хмельниччини освідчився коханій на пероні вокзалу (ВІДЕО)
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Олена Білик
Надежда Тарасюк
Тетяна Тарнавська
Наташа Матвійчук