Дмитро Басистюк та Григорій Карпа — двоє військових загинули на фронті

-
Тіло Дмитра Басистюка майже місяць лежало на полі бою.
-
Григорій Карпа воював з листопада 2022 року.
Дві важкі втрати понесла Хмельниччина у російсько-українській війні. У боях загинули військові з Хмельницького району.
Дмитро Басистюк
Дмитро Басистюк загинув ще 18 грудня 2023 року. Він мешкав у селі Постолівка Волочиської громади. Народився 5 січня 1991 року.
З 2014 року Дмитро проходив військову службу за контрактом. Був учасником бойових дій у зоні АТО/ООС. З першого дня повномасштабного вторгнення став на захист України.
Загинув захисник під час бою на Бахмутському напрямку Донецької області. Майже місяць його бойові побратими не мали змоги забрати тіло загиблого воїна через ворожі обстріли. Лише 15 січня 2024 вдалося це зробити, повідомили у Волочиській міській раді.
Останні 10 років до війни Дмитро проживав в Обухові Київської області, але душею був у рідному селі. Прощання з захисником та поховання відбудеться у місті Обухів.
Григорій Карпа
Трагічна звістка надійшла і до Наркевицької громади. 12 січня загинув солдат із села Бубнівка. Це сталося під час виконання бойового завдання на Краматорському напрямку у місті Дружківка.
Його призвали на військову службу 3 листопада 2022 року. Був механіком-водієм механізованої частини 4574.
Григорій мешкав у селі Бубнівка. Народився 6 липня 1988 року. Про втрату повідомила голова селищної ради Любов Гула.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Володимир ШаховалГероям Слава, співчуття рідним.
-
Катерина КубішенаВічна і світла пам'ять героям України, царство небесне, рідним співчуття.
-
Олег ПоляхСлава Героям!!
-
Валентина МісюраВічна пам'ять Героям