«Ми не маємо права відступати»: командир спецроти поліції Хмельниччини

«Ми не маємо права відступати»: командир спецроти поліції Хмельниччини
Світлини зі сторінки ГУ НП у Хмельницькій області
  • За плечима спецроти Сергія Попелюшка звільнення Харківщини та бої на Донеччині.

У спецроту «Богдан» Сергій Попелюшко прийшов рядовим бійцем у 2015-му. До цього проходив строкову службу в лавах ЗСУ.

За плечима в Попелюшка, зазначають у поліції, чимало ротацій в зону ООС. Там спільно з побратимами допомагав колегам із поліції Донеччини. Зокрема, виявляли диверсантів, несли службу на блокпостах тощо.

У березні 2022-го, через тиждень після повномасштабного вторгнення російських окупантів, Сергій очолив спецпідрозділ. У складі зведених загонів Нацполіції брав участь у звільненні Харківщини, боях на Донеччині.

«Коли ти там, у зоні активних бойових дій, то ніби «вбуваєшся». На адреналіні приймаєш чіткі і оптимальні рішення, — зізнається. — Тривожність охоплює перед відрядженням, дорогою в «гарячі точки». Адже розумієш, що відповідаєш за кожного бійця перед їхніми рідними та близькими. Тому щоразу намагаюсь хлопців мотивувати і підтримувати».

Додамо, що рота «Богдан» була створена в червні 2014-го. В її складі чимало досвідчених воїнів, які пройшли понад десяток ротацій. На них можна покластися.

«Пишаюсь людьми, з якими служу. Це люди слова, люди діла, які якісно виконують поставлені завдання, — наголошує командир спецпідрозділу. — Ви б бачили, як наші хлопці вгризаються за кожен клаптик землі. Ми не маємо права відступати. Переконаний, найближчим часом звільнимо окуповані території. Все буде Україна!»

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anatoliy Slobodian

    НЕ ДОДУМУЙТЕ. ПОЛІЦІЯ НЕ БЕРЕ УЧАСТІ В БОЯХ. ЯК ВИНЯТОК МАРІУПОЛЬ. АЛЕ І ТАМ ДІСТАЛИ УСТНИЙ НАКАЗ ПО ТЕЛЕФОНУ І ШВИДКО ПОКИНУЛИ РЯДИ ЗАХИСТНИКІВ МАРІУПОЛЯ.
  • Тетяна Тарнавська

    Матінко Божа бережи захисників України.

keyboard_arrow_up