Народні депутати з Хмельниччини мають 168 помічників. У Гереги найбільше

Народні депутати з Хмельниччини мають 168 помічників. У Гереги найбільше
 • Юристи, підприємці, громадські активісти.
 • Що відомо про помічників народних депутатів з Хмельниччини?
 • Дізнавайтеся в матеріалі та інфографіці.

Народні депутати України мають помічників-консультантів. Їхню кількість кожен нардеп визначає самостійно. Згідно з законодавством, помічники можуть працювати за строковим договором на постійній основі, за сумісництвом, а також на громадських засадах. При цьому перші дві категорії працюють для кадрового та фінансового обслуговування. Інші – займаються лише кадровими питаннями. 

Помічником-консультантом народного депутата може працювати особа, яка має вищу освіту ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Розмір загального фонду оплати помічникам встановлюється Верховною Радою. Розподіл місячного фонду зарплати здійснює народний депутат України. Заробітна плата помічника не може бути нижчою за мінімальну в країні.

11 квітня у Верховній Раді проголосували за закон «Про мобілізацію», в якому один з пунктів стосується саме помічників нардепів. Він передбачає бронювання від мобілізації не лише для народних депутатів України, а й для двох помічників-консультантів кожного нардепа. 

Відео дня

Найбільше помічників має Олександр Герега

Так, у народних депутатів з Хмельниччини всього є 168 помічників, про що йдеться на порталі Верховної Ради. Найбільше має Олександр Герега – 30. А саме – одну помічницю, яка працює на зарплаті, решта – на громадських засадах. Найменше помічників-консультантів має Ігор Марчук. У нього їх четверо – двоє з яких працюють на громадських засадах.

Загалом народні депутати з Хмельниччини обрали собі в помічники людей різних професій. Чимало з них юристів та підприємців. Також є депутати деяких місцевих рад на Хмельниччині. А ще – вчителі. Як, от, помічник на громадських засадах Віктора Бондаря. Зокрема – Ігор Головня. Він є вчителем фізкультури в Старокостянтинівській ЗОШ I-III ступенів №6. 

Далі дізнавайтеся, що відомо про помічників-консультантів кожного нардепа з Хмельниччини, які працюють на зарплаті. А також – їхню кількість, закріплену за кожним народним депутатом України окремо. Підготували інфографіку. 

Помічники Віктора Бондаря

Іваневич Віталій Станіславович. За даними сервісу YouControl, зареєстрований у селі Малиничі, що в Хмельницькому районі. 1980 року народження. Був членом проросійської політичної «Партії регіонів».

Також раніше був приватним підприємцем. Займався наданням комерційних послуг. Був керівником Хмельницької міської організації партії «Відродження», діяльність якої наразі припинена.

Мелешко Валентина Григорівна. Пов’язана із військовою службою. Входила до «Партії регіонів». Безпартійна.

Смірнов Максим Андрійович. 1989 року народження. За даними сервісу YouControl, зареєстрований у Хмельницькому. Є керівником ТОВ  «Мега драйв», що зареєстроване в Хмельницькому. Є членом Хмельницької обласної організації політичної партії «За майбутнє», керівником якої є нардеп Сергій Лабазюк.

Ящук Віктор Володимирович. 1985 року народження. Родом з села Калюсик Хмельницького району. Депутат Хмельницької районної ради. Член депутатської фракції «Політична партія «За майбутнє». Член постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, торгівлі, розвитку середнього та малого бізнесу.

Закінчив Камянець-Подільський державний аграрно-технічний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та здобув кваліфікацію «Інженер-механік». 

За даними сервісу YouControl, займається у Хмельницькому підприємницькою діяльністю. А саме – роздрібною торгівлею з лотків і на ринках іншими товарами. А також – торгівлею автомобільними деталями та приладдям. Як зазначено в декларації Віктора Ящука за 2023 рік, за основним місцем роботи, у Верховній Раді, він заробив 210 749 гривень.

Помічники Володимира Ватраса

Бондар Ігор Олександрович. Відсутня інформація у відкритому доступі.

Вагіна Ірина Дмитрівна. Займається індивідуальною адвокатською діяльністю у Хмельницькому. Раніше працювала помічником судді в Хмельницькому апеляційному суді.

Помічниця Олександра Гереги

Ткаченко Уляна Юріївна. Член депутатської фракції політичної партії «За конкретні справи». Заступник голови постійної комісії Хмельницької обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму. Керівник депутатської групи «Хмельниччина інвестиційна».

Помічники Юрія Заславського

Асєєв Костянтин Олександрович. Зареєстрований у Хмельницькому. Працює у ГО «Асоціація ділового співробітництва з секретаріатом президента, Верховною Радою, Кабінетом міністрів України «Координаційний центр».

Васькова Ірина Віталіївна. Пов’язана з ТОВ «Центр інноваційних технологій Програма», що зареєстроване в Києві. 

Новак Володимир Миколайович. Зареєстрований у Хмельницькому. Був керівником у ТОВ «Інновація» в Кам’янець-Подільському районі. Фірма перебуває у стані припинення з 2021 року.

Помічники Олексія Жмеренецького

Тимощук Інна Олегівна. Зареєстрована в Шепетівці. Є однією із засновниць ГО «Агенція розвитку Шепетівки».

Тимощук Дмитрій Олегович. Відсутня інформація у відкритому доступі.

Помічники Олени Копанчук

Маєвський Юрій Францович. Працює в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова. Кандидат наук з державного управління. Доцент кафедри публічного управління та адміністрування.

Підприємець. Займається ремонтом і технічним обслуговуванням машин і устаткованням промислового призначення. Є керівником ТОВ «Гідросвіт», що зареєстроване в Хмельницькому. Також бенефіціаром у ТОВ «Обзор», що займається добуванням піску, гравію, глин і каоліну. Компанія зареєстрована в селі Бедриківці Хмельницького району. Крім того, входить до хмельницького БФ «Єдність народу».

Філіппова Ольга Андріївна. Керівник хмельницького БФ «Єдність народу» та ГО «Об’єднання захисників України та їх родин», що зареєстрована в Хмельницькому.

Помічник Сергія Лабазюка

Павличенко Данило Петрович. Приватний підприємець. Зареєстрований у Києві. Приватний підприємець. Згідно з даними YouControl, займається діяльністю у сфері права. Є керівником ГО «Стратегія змін». А також є одним із засновників ТОВ  «Джаст флор». Воно займається діяльністю посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами. І ГО, і ТОВ зареєстровані у Києві.

Помічники Сергія Мандзія

Кондратюк Галина Василівна. Відсутня інформація у відкритому доступі.

Кропивницький Віталій Вікторович. Входить до ради адвокатів Хмельницької області.

Погребняк Марія Володимирівна. 1996 року народження, громадянка України. Освіта вища: у 2019 р. закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, де здобула ступінь магістра за спеціальністю Право. 

Ксьондзик Ганна Володимирівна. Входить до ради адвокатів Хмельницької області.

Помічники Ігоря Марчука

Жоган Антоніна Миколаївна. У 2020 році обрана депутатом Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради від партії «Батьківщина». Тимчасово не працює. Освіта вища

Улиганець Вікторія Євгенівна. Зареєстрована у Києві. У декларації за 2020 рік вказано про основне місце роботи – Інститут держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України.

Помічники Миколи Стефанчука

Задорожна Анастасія Анатоліївна. Відсутня інформація у відкритому доступі.

Лісова Марина Вікторівна. Керівник ГО «Всеукраїнське об’єднання центр розвитку людини», що зареєстрована в Хмельницькому. Також є керівником ТОВ «ЛАЙ ДТЕК ГРУП». Компанія займається консультуванням з питань комерційної діяльності й керування. Зареєстрована в Хмельницькому.

Салко Антоніна Вікторівна. Відсутня інформація у відкритому доступі.

Ходецька Юлія Павлівна. Відсутня інформація у відкритому доступі.

Обов’язки помічників-консультантів нардепів

Як йдеться в законі, помічникам, які займаються фінансовими й кадровими питаннями, надається одне робоче місце в кабінеті народного депутата. За працівниками закріплений певний ряд обов’язків. Зокрема:

Читайте також: У Симчишина найвища: рейтинг зарплат мерів сусідніх міст (ІНФОГРАФІКА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
 • Емилия Чеснок

  Перед ковідом в 2021 році моє зверненя до  Стефанчука М. (в Київ  рекомендованим листом) не розглянено  про  рейдерські дії  Симчишина О. в домоволодінні ,  який    разом з Держгеокадастром України не вживають заходи згідно п.2 Перехідних положеньЗУ "Про Державний кадастр" щодо  розробки землевпорядної  документації для відновлення  меж земельної ділянки,яка сформована до 2004 року за  домоволодінням. На даний час цю земельну ділянку  Симчишин  називає землею загального користування ( до яких відносяться  вулиці, дороги, кладовища і інші) . До приходу до влади Симчишина  землі під будинками взагалі  не були на  землях загального користування. А тепер Симчишин  створив  правовий нонсес. Розраховано на правовий нігілізм населення.  Друге  діло, землі комунальної власності під будинками комунальної власності .  Колись читала оповідання Нечуя-Левицького як розкріпачені нерамотні селяни одного повіту добились, щоб  пан їм  віддав частину пахотної землі , а не на горбах. А ми в своїй більшості з  корумпованою владою не   спроможні.
 • Мария Бондар

  Всіх на передову, один працює, сто грабує. Тримаються тих стільців як воші кожуха бидлота.
 • dgfdgd dfgfhdf

  Почему их называют народные депутаты? Разве у народа есть такие деньги, какие нужны на избирательную компанию депутата? Все они до единого представляют волю олигархов которые за это заплатили а не народа. Разве нет?
 • Людмила Мисик

  Всі бідні і нещасні. Негритянський квартал.

keyboard_arrow_up