Наймолодшому 28 років: історії військових, яких поховали в Хмельницькому минулого тижня

- В останню путь провели шістьох хмельничан.
- Наймолодшому було 28 років.
- Дізнавайтеся про тих, хто віддав життя за країну.
Шістьох військових з Хмельницького проводжали в останню путь минулого тижня. В усіх них залишилися рідні, для яких втрата є невимовним болем.
Андрій Рогів
4 грудня хмельничани віддали останню шану Андрію Рогову. Йому було 35 років. Із 2019 року захисник працював комплектувальником товарів в одній з філій міжнародної компанії в Хмельницькому. Про це повідомляють колеги загиблого на сторінці у Facebook.
- Щодня ми просимо, щоб таких звісток більше не було. Та ось знову переживаємо невимовний біль і жаль від втрати нашого колеги, - додають у компанії.
Андрій Рогів загинув 29 листопада. У нього залишилися батьки. Військового поховали на Алеї слави.
Роман Швець
5 грудня в Хмельницькому прощалися із Романом Швецем. Як повідомляють у ТРК “Місто”, чоловік народився у Криму, у місті Феодосія. Згодом переїхав на Луганщину.
У 2019 році був призваний на строкову службу до однієї з військових частин на Хмельниччині. Після звільнення в запас він вирішив пов’язати своє життя з армією та підписав контракт із ЗСУ.
Захисник помер 2 грудня через хворобу серця. Йому назавжди 31 рік. Поховали Романа Швеця на Алеї померлих Героїв, що у мікрорайоні Ракове.
Олег Повелій
7 грудня у Хмельницькому попрощалися з Олегом Повелієм. Він навчався у ЗОШ I-III ступенів №14. Служив у 36-ій окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського, був старшим сержантом, - повідомляють у ТРК “Місто”.
29 листопада захисник помер від отриманих поранень. Йому було 43 роки. Поховали Олега Повелія на Алеї Слави у Раковому.
Іван Буяльський
Також 7 грудня в останню путь проводжали Івана Буяльського. Він народився та виріс у Хмельницькому. Закінчив ліцей №15 імені Олександра Співачука. Працював будівельником.
У ТРК “Місто” зазначають, що хмельничанина мобілізували влітку цього року. Він тримав оборону на Донецькому та Луганському напрямках.
4 грудня військовий помер внаслідок ішемічної хвороби серця. У нього залишилася, дружина, мати та брат. Поховали захисника на Алеї Померлих Героїв, що у мікрорайоні Ракове. Йому назавжди 39 років.
Віктор Сікорський
8 грудня хмельничани прощалися з Віктором Сікорським. Він був родом з Херсонщини. На початку повномасштабної війни переїхав з сім’єю на Хмельниччину, адже дружина мала народжувати, - йдеться у сюжеті ТРК “Місто”. У вересні Віктора Сікорського мобілізували. Він служив матросом у 38 окремій бригаді морської піхоти.
Герой загинув 1 грудня під час першого бойового завдання на Херсонському напрямку. Щоб попрощатися із сином, його батьки з окупованого села добиралися на блокпост замінованим лісом.
Віктору Сікорському було 34 роки. У нього залишилися дружина і двоє дітей. Поховали Героя на Алеї Слави в мікрорайоні Ракове.
Іван Грисюк
9 грудня в Хмельницькому прощалися із 28-річним військовим Іваном Грисюком. Про його загибель стало відомо у червні цього року. Він захищав країну з перших днів повномасштабної війни. У нього залишилися рідні та дівчина, яку дуже хотіла знайти його мати. Саме з таким проханням Людмила Грисюк звернулася до редакції ВСІМ влітку. Цю історію ми вам розповідали в матеріалі - Знайшлася дівчина загиблого хмельничанина Івана Грисюка, яку шукала його мати.
Іван Грисюк народився у селі Мар’янівка, що в Хмельницькому районі. Там він зростав й навчався у місцевій школі. Закінчив 9 класів із відзнакою. Згодом вступив до Хмельницького університету економіки та підприємництва. Вчився на фінансиста. Був старанним студентом. Саме тому закінчив “виш” із “червоним дипломом”.
Раніше мати розповідала журналістці vsim.ua, що за кілька днів до початку повномасштабної війни син повернувся в Україну з роботи за кордоном. Вже 26 лютого він прийшов до військкомату й згодом відправився на навчання за кордон. Надалі Іван Грисюк перебував у різних гарячих точках на Сході. Проте матері про це не казав.
Захисник загинув 19 червня цього року. Тіло було понівечене, тож підтвердити, що це саме Іван Грисюк, допомогла ДНК-експертиза, - додають журналісти Суспільного. Героя поховали на Алеї слави в мікрорайоні Ракове.
Читайте також: Під Бахмутом загинули троє військових із Хмельницької області
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Валентина Кулик
Героям
України! Доземний уклін та щирі співчуття рідним та близьким!
Альона Водзянська Сітарчук
Любов Коваль
Саша Марчак