Попрощалися з Вікторем Кокошком, який загинув під Авдіївкою

Військовий був родом з Білогірської тергромади.
13 липня мешканці Білогірщини провели в останню дорогу військовослужбовця Віктора Кокошка. Герой боронив рідну землю з перших днів війни. Він воював у складі 110 окремої бригади ТрО.
Віктор Кокошко один рік провів в АТО, тож мав бойовий досвід. Коли постало питання про повернення до лав Збройних Сил, Герой ні секунди не вагався. Мобілізувався 8 березня.
“Разом з побратимами він все робив для досягнення швидкої перемоги, яку він, на жаль, вже не побачить. Життєвий шлях Віктора Кокошко обірвався 6 липня, поблизу Авдіївки”, — повідомляють на сторінці Білогірської селищної ради.
Прощалися з Героєм в Білогір’ї та рідному селі Жемелинці. Попри холодну, дощову погоду віддати останню шану земляку прийшло більше сотні місцевих мешканців.
Нагадаємо, днями на Хмельниччині попрощалися з двома Героями — Павлом Семеновим та Олександром Кравчуком.
Читайте також:
-
Поїхав на війну у 16 років. У Хмельницькому попрощалися з Віталієм Леськовим
-
У Хмельницькому попрощалися з загиблим військовим Дмитром Іверовим
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Ольга СтельмахСвітла пам"ять і вічна слава Герою!
-
Читач51Світла память Герою,вічний спокій та шана.